Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δικαιολογητικά, Διαδικασία


ΤΟΠΟΓΑΒΡΟΣ

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα, εχω να καταθεσω καποιους φακελους για τακτοποιηση στην πολεοδομια περιστεριου, αιγαλεω κ κεντρικου τομεα στην συγγρου. ξερει κανεις αν κλεινουν ραντεβου ή οποιος προλαβει , στην ουρα? ξερω οτι στην αγ. παρασκευη εχουν κλεισει ραντεβου μεχρι 15 δεκεμβριου κ στην παλληνη πας κ περιμενεις. τι πραγμα κ αυτο , καθε πολεοδομια να λειτουργει οπως ναναι.. αν εχει παει καποιος σε αυτες παρακαλω ασ μου απαντησει , να μην τραβιεμαι ασκοπα. ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα περισσότερες εργατοώρες χαμένες.....και χαμένοι όλοι μας.....Θα έπρεπε ήδη να έχουν κάνει κάτι και να δεχονται αιτήσεις μέσω ιντερνετ....ΕΛΕΟΣ πια, μηχανικοί τελειώσαμε και πως έχουμε καταντήσει....

Link to comment
Share on other sites

ακουσα για παραταση ως τελος φεβρουαριου 2011.δεν ισχυει?

 

Παράταση μέχρι τέλος φεβρουαρίου πήραν οι έλεγχοι των αδειών που λήγουν στο 5.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! είμαι νέα αρχιτέκτων μηχανικόε κι έχω αναλάβει έναν ημιυπαίθριο. ο πελα΄της μου έχει προσκομήσει τα απαραίτητα σχέδια αλλά δεν έχει τον έντυπο της οικοδομικής άδειας. θα πρέπει να τον παραπέμψω στον εργολάβο που ανέλαβε την ανέγερση της πολυκατοικίας του?? ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Και αν δεν τό ΄χει ο εργολάβος=κατασκευαστής πας πολεοδομία με τίτλο αδείας και έτος έκδοσης, αν δεν έχετε και αριθμό αδείας...

Link to comment
Share on other sites

Προς ενημέρωση σας (μας)

 

Πολ.Αγ.Παρασκευής:

υπάρχουν δυο "ουρές"

 

μια για αυτούς που εχουν ραντεβού, μια για αυτους που δεν εχουν

Σήμερα (18/10) εξεταζαν τα ραντεβού απο 26-27/08 ...

 

για αυτούς χωρις ραντεβού είχαν άλλον υπάλληλο ο οποίος στις 10:00 ειχε 12 ατομα στη λιστα.

 

Αυτά.

βοηθεια μας!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.