Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ζητήματα φόρτου στις Πολεοδομίες


cv98019

Recommended Posts

Από πολεοδομία Δήμου Νικαίας έχει κανείς εμπειρία; Νομίζω δεν δέχονται κάθε μέρα και είναι μόνο με ραντεβού; Εχει κόσμο; Κενές ώρες;

 

Καλησπερα συνάδελφε !

 

Την προηγουενη Παρασκευή ήμουν στην Νίκαια στισ 7.50 μπήκα πρώτος και τελείωσα σε μια ώρα με το πρωτόκολο.

 

Αρχικα στο ισόγειο για να σου δώσουν νουμεράκι και μετα στο διπλανό κτήριο στον 2 όροφο στρίβεις αριστερά και είναι το πρώτο γραφείο στο αριστερό σου χέρι !

 

Είναι ένας γραφικός τύπος με φωτογραφίες του Τσε και φοβερά εξυπηρετικός ! πάλι όπως μπαίνεις αριστερά !

 

δέχεται μέχρι 4 φακέλους και συνολικα 90 την ημέρα ! Να έχεις σημειώσει με κόκκινο χρώμα τον χώρο προς τακτοιποίηση και να έχεισ βάλει και διαστάσεις καθώς και εμβαδό !

 

Δευτέρα Τετάρτη Παρασκευή 9-11.

 

Καλή τύχη !

Link to comment
Share on other sites

για περισσο σηκωνουν τηλ η πρεπει και για ερωτηση να παω απο εκει?

 

 

θελω να παει ενας ταχυδρομικα και θελω να μαθω τι θα γραψω....πολεοδομια ν.ιωνιασ...?

και στις αιτησεις παλι πολεοδομια νεας ιωνιας? η βορειου τομεα οπως ηταν?

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι,

θα πάω Παρασκευή για κατάθεση φακέλων σε Αιγάλεω για πρώτη φορά ισχύει

ότι πρέπει να πάω στις 4 το πρωί; επίσης δεν έχω ραντεβού, φαντάζομαι ότι

θα κάνω δουλειά όχι τίποτα άλλο αφού θα χάσω τον ύπνο μου μη φύγω και

χωρίς πρωτόκολλο..

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

εγω ετοιμαζομαι να παω απο 1 σε μια πολεοδομια...με αυτοκολλητο Α4 χαρτι θα βαλλω τονομα μου και θα πηγαινω ανα 3 ωρες....σαν γερμανικο νουμερο φανταρος...

 

ε ρε ελληνικε στρατε που μας ετοιμαζεις για τις ***** της ζωης στο ελλαδισταν

Link to comment
Share on other sites

για περισσο σηκωνουν τηλ η πρεπει και για ερωτηση να παω απο εκει?

 

 

θελω να παει ενας ταχυδρομικα και θελω να μαθω τι θα γραψω....πολεοδομια ν.ιωνιασ...?

και στις αιτησεις παλι πολεοδομια νεας ιωνιας? η βορειου τομεα οπως ηταν?

 

"Πολεοδομία Δήμου Ν. Ιωνίας" είναι πλέον. Τηλέφωνο δε δοκίμασα να πάρω αλλά πήγα σήμερα από εκεί. 7:30-8:30 το πρωί στο ισόγειο στο πρωτόκολλο γράφεσαι σε λίστα και χρεώνεσαι σε κάποιον υπάλληλο. Μετά στον 1ο και περιμένεις. Έχουν ανακοίνωση ότι Παρασκευή και Δευτέρα (νομίζω Δευτέρα, δεν το συγκράτησα) εξετάζουν άδειες μόνο. Τις υπόλοιπες μέρες Ν. 3843.

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ καμια σχεση.....

 

 

παντως τωρα που τελειωνει η ρυθμιση να ανοιξουμε ενα θεμα με διαφορα που μας τυχανε...

 

οπως τα παλικαρια που τα πληρωνεις στο μαρκοπουλο να καθονται και να σου γραφουν τονομα και σου παραδιδουν αφου εχουν φυλαξει σκοπια μην χαθει το χαρτι.....

 

ο συναδελφος με το ΜΛ μερσεντες πουσκασε 6 το πρωι για να παραδωσει μια αιτηση....

 

και αλλα τετοια ωραια

Link to comment
Share on other sites

Να αλλάξουμε τον τίτλο του θέματος σε :

"Ζητήματα Φόνου στις πολεοδομίες" γιατί με αυτά που γίνονται στις ουρές , εκεί το βλέπω να καταλήγουμε σύντομα .

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς αν για στέλεχος και σχέδια στη Συγγρού εξυπηρετούν αυθημερόν ή δίνουν άλλη ημερομηνία;

Επίσης, ισχύει αυτό που διάβασα πιο πάνω, ότι στη Συγγρού δέχονται μόνο συστημένα και καθόλου κόσμο; Βολεύει αυτό αν σκεφτείς ότι σε άλλες πολεοδομίες στήνεσαι από τα χαράματα...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.