Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα σας!

 

Επειδή η σελίδα του ΤΕΕ άλλαξε εμφάνιση, δεν μπορώ να βρω πού λέει για τις εξετάσεις!

 

Πότε είναι οι επόμενες εξετάσεις; Πού είναι η σελίδα των εξετάσεων στο νέο site του ΤΕΕ, για να μην σας πρήζω συνέχεια;

 

Ευχαριστώ και συγνώμη!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Έχω μία απορία όσον αφορά την εξέταση πάνω στην διπλωματική.

Αν δεν κάνω λάθος τους δίνω απο μία περίληψη τριών σελίδων περίπου. Αυτό είναι όλο ή μήπως θέλουν και κάποια παρουσίαση σε powerpoint?

Link to comment
Share on other sites

Αν τελείωσες εδώ ναι, πας για πλάκα...

Αλλά αν τελείωσες εξω την έκατσες...

 

Δεν ειναι ακριβως ετσι...Εχω τελειωσει Αγγλια Μηχανολογος μηχανικος, πηρα 5 μαθηματα απο ΔΟΑΤΑΠ, τα περασα και πηγα στις εξετασεις ΤΕΕ Σεπτεμβριου. Η πιο γελεια εξεταση της ζωης μου. Γεια σου..πως λεγεσαι?..Αγγλια ε? εδωσες και 5 μαθηματα..να μην σε ζαλιζουμε και εμεις αλλο..Καλη σταδιοδρομια.

Και κατι αλλο δεν συμφερει να σε κοβουν γιατι θα χασουν 1.συνδρομες ΤΕΕ 2. εισφορες ΤΜΕΔΕ 3.Δηλαδη αν ξαναπας θα κανεις διαφορετικη διπλωματικη?:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Δεν έβρισκα και κάποιο πιο κατάλληλο topic για να ρωτήσω το εξής οπότε συγγνώμη εκ των προτέρων:

 

Είναι κάποιος μηχανολόγος που έδωσε εξετάσεις φέτος το Νοέμβριο και του έχουν έρθει τα χαρτιά με τον αριθμό μητρώου του ΤΕΕ και τα συναφή?

 

Δεν μου έχουν έρθει ακόμα και ανησυχώ, πάει ενάμισης μήνας αισίως και τότε που δώσαμε μας είπαν για ένα μήνα max (προφανώς και πέρασα τις εξετάσεις ε :P)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έχουν έρθει εδώ και δύο εβδομάδες. Συγκεκριμένα ο φάκελος φαίνεται να έχει σταλεί από 30-11-2009 (σύμφωνα με την σφραγίδα που υπάρχει πάνω του).

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα σταλθηκαν 6/12, Γενικώς έχουν σταλεί, όχι σε όλους...

και έχουν έρθει και τα ενημερωτικά δελτία.

 

 

δεν έχει σταλεί κάτι από το τσμεδε, οπότε πήγα σήμερα στα γραφεία στο κέντρο, με σκοπό να δω τι γινεται, με ενημέρωσαν οτι αύριο ή τη δευτέρα θα τα φτιάξουν, δεν είχαν περάσει ακόμα τα στοιχεία από το ΤΕΕ στα αρχεία υπολογιστών.

Link to comment
Share on other sites

Οκ, μου ήρθαν κι εμένα την Παρασκευή τελικά, ελπίζω το ότι άργησαν παραπάνω από όλους να μην σημαίνει ότι και τα του ΤΣΜΕΔΕ θα αργήσουν παραπάνω γιατί ο εργοδότης πιέζει για έναρξη..

Link to comment
Share on other sites

θα αργήσουν και αυτά, διότι το τσμεδε τα ελαβε απο το τεε κατα πασα πιθανοτητα την ίδια μέρα με σένα.

 

οποτε αφού βιάζεσαι, πήγαινε στα αρμοδια γραφεια της περιοχής σου, αν ειναι αθηνα, κολωκοτρώνη 4, κάθετη στη σταδίου, και ζήτησε να τα βάλουν προτεραιότητα, και να στα φτιάξουν. τα δικά μου είχαν περάσει 10 μέρες και δε τα ειχαν περάσει..και τώρα καταλαβαινεις έρχονται αργίες....

 

off topic, ελα ρε συναδερφε βρηκες εργασία...!!!!!ευγε, τα του τσμεδε δε μου φαινονται και τοσο πρόβλημα... :razz:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.