Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μητρώο προσωρινών ενεργειακών επιθεωρητών


vangalanos

Recommended Posts

Εμένα πάντως με ενημέρωσαν με email στο οποίο περιέγραφαν τον τρόπο πληρωμής και αποστολής του διπλοτύπου.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να ρωτήσω παιδιά το πρωτότυπο διπλότυπο πρέπει να πάει ταχυδρομικά. Κάποιος πού το έχει στείλει πώς το έστειλε;απλό, συστημένο μέσω ταχυδρομείου, courier;

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω παιδιά το πρωτότυπο διπλότυπο πρέπει να πάει ταχυδρομικά. Κάποιος πού το έχει στείλει πώς το έστειλε;απλό, συστημένο μέσω ταχυδρομείου, courier;

 

εγώ, την ίδια μέρα το έστειλα πρώτα με e-mail (αφου τοα σκανάρισα) και μετά συστημένο με ταχυδρομείο

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω - ξέρω, έκανα μεγάλη χαζομάρα, αλλά την παραδέχομαι γι΄ αυτό μην πέσετε να με φάτε. Έκανα εμπρόθεσμα ηλεκτρονική αίτηση με συνημμένο βιογραφικό, αλλά ποτέ μου δεν έστειλα φάκελο με δικαιολογητικά. Νόμιζα (δεν ξέρω γιατί και πώς) πως θα τον έστελνα μετά από προέγκριση της αίτησης. Τόσους μήνες στην κατάστασή μου έγραφε και γράφει ακόμα «Προς εξέταση από ΓΕΠΕ». Κι όταν επικοινώνησα μαζί τους τηλεφωνικά μου είπαν πως αφού δεν έστειλα φάκελο η αίτηση μου θα απορριφθεί. Η ερώτησή μου είναι μήπως θα μπορούσα σήμερα να τους προσκομίσω το φάκελο, με συμπληρωματική αίτηση της ηλεκτρονικής. Αυτοί αφού ρωτούσαν ο ένας στον άλλον αποφάσισαν πως δεν μπορώ. Εσείς τι πιστεύετε; Έχω ελπίδες αν κάνω μια βόλτα με το φάκελο από εκεί ή είναι χαμένος χρόνος;

Link to comment
Share on other sites

Κατα πρωτον εκανες οντως μεγαλη χαζομαρα και το ξερεις...

 

Κατα δευτερον εμενα με ειχανε ενημερωσει ομως οτι απο τη στιγμη που εκανα ηλεκτρονικη αιτηση στο buildingcert, ακομα και να μη στειλω φακελο, οταν ερθει η σειρα της εξετασης του Αριθμου πρωτοκολλου της αιτησης και δεν υπαρχει φακελος, θα μου ζητησουν ολα τα απαραιτητα δικαιολογητικα, εστω και εκπροθεσμα...

 

Θα σου συνιστουσα να μην παιρνεις στο helpdesk γιατι δεν ξερουνε τις τους γινεται...

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι!! Να τους τα πάω καλύτερα τώρα λέω και να μην περιμένω αν και πότε θα με πάρουνε. Ευχαριστώ Inzaghi

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.