Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παράταση πέραν Φεβρουαρίου


Julius Caesar

Recommended Posts

Μην αγχώνεστεεεεε!!! Πείτε μου ειλικρινά, υπάρχει έστω κι ένας που να πιστεύει πως δε θα δώσουν παράταση; Για ποιο λόγο και ποια αιτία; Για να χάσουν λεφτά; Πολλά λεφτά;;; Ηρεμήστε και μην τρέχετε σαν παλαβοί... Σήμερα μου είπανε στην Παλλήνη ότι η λίστα είχε φτάσει το 160!!! Και ήταν ακόμη 12.00!!! Το άγχος σκοτώνει!!!

 

Το άγχος όντως σκοτώνει συνάδελφε, αλλά αν δεν το δω δημοσιευμένο δε πιστεύω Τίποτα και κανένα ! Όλοι λένε αλλα κανείς δε ξέρει ;) και αν με ρωτήσεις Πέμπτη πουρνό πουρνό θα είμαι στην ουρά ! Τουλάχιστο νε τελειώσω με τα έτοιμα και μετά βλέπουμε και κάνουμε !:lol:

Link to comment
Share on other sites

ψάχνω και στο Τεε και στο Υπεκα να δω τι θα γίνει με την παράταση. τζίφος! ακόμα τίποτα. τι περιμένουν? έχω ζητήσει σχέδια προ 2 εβδομάδων και από Παλλήνη και από Αιγάλεω για άδειες παλιές που δεν τα έχουν οι ιδιοκτήτες και μου έδωσαν ημερομηνία παραλαβής το Μάρτιο !!! αν εξαιρέσουμε την Πέμπτη που είναι η απεργία, έμεινε μόνο Παρασκευή 25/2/11 (που η εφορία δεν δέχεται πληρωμή Φεμ) και η Δευτέρα 28/2/11 τελευταία ημέρα. τι να πρωτοκάνουμε? έχω πελαγώσει.

Link to comment
Share on other sites

oσον αφορά τη παραταση νομίζω οτι γίνεται και με προεδρικο διάταγμα,που κυρωνεται μεσα σε 40 ημερες ,δεν ξερουμε ,μπορει ναχει υπογραφει κιόλας

Link to comment
Share on other sites

Διορθώστε με αν κανω λάθος, αλλά αυτός ο πίνακας με τις προθεσμίες στη σελίδα του ΥΠΕΚΑ εχω την εντύπωση ότι αναρτήθηκε τις τελευταίες μερες και δεν ειναι εκεί από καιρό....

Link to comment
Share on other sites

Γιατί παίζουν με τα νεύρα μας?

Ο πίνακας είναι φρέσκος αλλά οι προθεσμίες ήταν από την αρχή στο ΦΕΚ.

Οκ έγινε ένα λάθος σε μια εγκύκλιο, διορθώθηκε, άλλαξε η προθεσμία με άλλο ΦΕΚ αλλά το τελικό είναι αυτό

Link to comment
Share on other sites

και σημερα απεργουν και τα ΜΜΕ ....

 

αυριο θαχουμε νεα....

 

υ.γ παιζει η πιθανοτητα να ληξει αυτη η προθεσμια απο αυτους να πληρωσουν ολοι εως 28/4

και οι αλλοι που θα πανε με την νεα ανανεωση να πανε με αλλη ημερομηνια πληρωμης......βασικα δεν θελουν να δωσουν για ολους παραταση πληρωμης

Link to comment
Share on other sites

Γιατί παίζουν με τα νεύρα μας?

Ο πίνακας είναι φρέσκος αλλά οι προθεσμίες ήταν από την αρχή στο ΦΕΚ.

Οκ έγινε ένα λάθος σε μια εγκύκλιο, διορθώθηκε, άλλαξε η προθεσμία με άλλο ΦΕΚ αλλά το τελικό είναι αυτό

 

Γιατι ενω περιμενουμε επισημη ανακοινωση της παρατασης, αυτοι 3 εργασιμες μερες πριν την 28/2 αναρτουν πινακα με τις ισχυουσες προθεσμιες Δεν μιλαω για το λαθος της εγκυκλιου που ειναι περσινα νεα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Μίλησα και εγώ τώρα με το τμήμα ημερισίας διάταξης της Βουλής( 210-3707343-344) και μου είπαν πως δεν έιχε έρθει ακομα καμία τροπολογία από το ΥΠΕΚΑ..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.