Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νεα έκδοση λογισμικού ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ


qwert

Recommended Posts

Έχω το εξής πρόβλημα με την τελευταία έκδοση του ΤΕΕΚΕΝΑΚ. Ενώ μου βγάζει κανονικά την κατηγορία και τις

καταναλώσεις όταν θέλω έκθεση αποτελεσμάτων μου βγάζει προειδοποίηση Microsoft.NET Framework και δεν μπορώ

να κάνω έκθεση αποτελεσμάτων. Απεγκατάστησα το ΤΕΕΚΕΝΑΚ και το εγκατέστησα ξανά για Windows XP.

Το αρχείο DOTNETFIX όταν πάω να το εγκαταστήσω μου δείχνει ότι ήδη υπάρχει. Προχωρώ στην εγκατάσταση του

ΤΕΕΚΕΝΑΚ αλλά το πρόβλημα παραμένει.

Γνωρίζει κανείς τι συμβαίνει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 128
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αυτή η προειδοποίηση microsoft NET Framework αναφέρει κάτι; Οτι π.χ δεν είναι εγκατεστημένο το framework στο pc?

Η προειδοποίηση αναφέρει: Unhandled exception has occured in your application. If you click continue the application κλπ

Κοιτώντας στα προγράμματα αυτή η εφαρμογή υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

παιδια τωρα είδα ότι για την 1.31 εχει ανέβει patch

http://portal.tee.gr/portal/page/portal/SCIENTIFIC_WORK/GR_ENERGEIAS/kenak/tee_kenak

 

1.Εγω 'εκανα πιστοποιητικο την προηγούμενη εβδομάδα και στο buildingcert ηταν οκ. Τα αποτελέσματα ήταν ίδια .Δεν νομίζω να την έχω εγκαταστησει. Ήταν καιρό? ή μηπως είναι από την αρχη απο την 1η μέρα και το έχω ξεχάσει?

2. Αυτο που λέει με δεξί κλικ, αφου δεν εμφανιζει <<εκτελεση ώς διαχειριστης>>

Edited by katrmp
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έβγαλαν νέα έκδοση εξ-αρχης <<πλήρης νεα εγκατάσταση της 1.31>>

http://portal.tee.gr/portal/page/portal/SCIENTIFIC_WORK/GR_ENERGEIAS/kenak/tee_kenak

 

ή patch.

 

επίσης περιγραφή αποσφαλμάτωσης των λαθων που έγινε

http://portal.tee.gr/portal/page/portal/SCIENTIFIC_WORK/GR_ENERGEIAS/kenak/tee_kenak/description_TEE-KENAK_UPDATES_0.pdf

 

Υ.Γ= τι από τα δύο προτιμάτε (patch) ή απεγκατάσταση της παλιάς και κατευθείαν την πλήρης? Αυτο με το δεξί κλίκ γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο αν έχεις ήδη την παλιά τότε βάλε το update αλλιώς για νέα εγκατάσταση βάζει την εξ ολοκλήρου νέα...

 

Σε κάθε περίπτωση δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

έκανα το patch. Απλός έκανα δεξι κλικ αλλά δεν μου έβγαζε το παρακάτω να διαλέξω! <<

ΠΡΟΣΟΧΗ: Το αρχείο αφού αποσυμπιεστεί θα πρέπει να εγκατασταθεί με δικαιώματα διαχειριστή (δεξί κλικ στο αποσυμπιεσμένο εικονίδιο και επιλογή -Εκτέλεση ως Διαχειριστής-   Μέγεθος εγγράφου: 7073399 bytes

Περιγραφή >>

 

 

είμαι εντάξει?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.