Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ομαδική αγορά λογισμικού ΚΕΝΑΚ


gregmav

Recommended Posts

Για όποιον ενδιαφέρεται λείπει μόνο άλλος ένας για να συμπληρωθούμε πεντάδα για αγορά του πακέτου 4Μ ΚΕΝΑΚ. Η τιμή θα είναι δελεαστική. (Στείλτε μου π.μ.)

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για την αγορά λογισμικού για ενεργειακές μελέτες-επιθεωρήσεις. Αν ενδιαφέρεται και κάποιος άλλος αυτή την περίοδο καλό θα είναι να το δηλώσει ώστε να έχουμε καλύτερη τιμή.

 

Καλημέρα , είμαστε τέσσερις στείλτε μου p.m. ώστε να γίνουμε πεντάδα για τιμή στην 4Μ.

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει λόγος για π.μ. η 040171160606 έχει έτοιμη ομάδα στείλτε της τα στοιχεία σας να σας βάλει μέσα. (μην σε νοιάζει η περιοχή)

Link to comment
Share on other sites

Θέλω και γώ. Αλλά δεν έχω ψαχτεί ακόμα να το μάθω, ποιά είναι η αρχική τιμή της 4Μ? Και πόσο το δίνει με έκπτωση? (και ποιές είναι οι αντίστοιχες τιμές της civiltech?)

Αθήνα

Παπάγου

Link to comment
Share on other sites

Θέλω και γώ. Αλλά δεν έχω ψαχτεί ακόμα να το μάθω, ποιά είναι η αρχική τιμή της 4Μ? Και πόσο το δίνει με έκπτωση? (και ποιές είναι οι αντίστοιχες τιμές της civiltech?)

Αθήνα

Παπάγου

 

και εμένα με ενδιαφέρει η απάντηση

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται λείπει μόνο άλλος ένας για να συμπληρωθούμε πεντάδα για αγορά του πακέτου 4Μ ΚΕΝΑΚ. Η τιμή θα είναι δελεαστική. (Στείλτε μου π.μ.)

 

σου στεελνω το τηλ. κιν 6908 729474 για 4Μ ΚΕΝΑΚ

Link to comment
Share on other sites

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΟΜΑΔΑ για αγορα προγραμματος 4Μ ΚΕΝΑΚ 6908 729474

 

Παρατήρηση: Συμπληρώστε την ειδικότητά σας στο προφίλ σας.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής!

Ευχαριστώ, ilias

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.