Μετάβαση στο περιεχόμενο

Συνάντηση Μηχανικών ΤΕΙ του forum για τα επαγγελματικά δικαιώματα (έληξε)


pariah7

Recommended Posts

Ετσι, σωστα τα λες. Εγω προτεινω να τους προκαλεσουμε και σε μονομαχια κατς ή μια μακρια γαιδουρα ρε πααιδι μου!

Εστω μετα το καλοκαιρι ας ελπιζουμε οτι θα φτιαξουμε 11αδα!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και πόκα σας παίζω και πρέφα και Θανάση και μπουρλότ και βίδα για τους βορειοελλαδίτες. Κουμάρι να υπάρχει.

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Για να σας αποδείξω τι εστι τέχνη και επιστήμη.

 

Αμ πως ?

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

τωρα μην αρχισουμε και για ταβλι και ποκα!! δεν σας παιρνει !

Οποιος θελει βεββαια kai Call of duty .

Απαγορευονται καρεκλαδες της ΕΕΤΕΜ και του ΤΕΕ, ειναι cheaters

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Δεν νομίζω ότι δεν υπάρχει ενδιαφέρον. Απλώς έπεσες στο θερινό τμήμα της Βουλής. :)

 

Ακριβώς! Πάλι πίσω δουλειά. Διακοπές τέλος! Πιστεύω ότι τώρα είναι καλή ευκαιρία να μαζευτούμε που έρχεται ο χειμώνας... αλλά από Θεσ/νίκη να κατέβω Αθήνα πολύ δύσκολο :(

Link to comment
Share on other sites

φιλε peg, για αρχη θα συναντηθουμε εδω στην Αθηνα...τωρα αν τυχει και βρισκεσαι εδω κατω καλο θα ηταν να ερθεις. Μετα την συναντηση που θα πραγματοποιησουμε τωρα τον Σμπτεμβρη θα σε ενημερωσω για το τι ειπωθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοι συναδελφοι μηχανικοι α.ΤΕΙ οριστηκε μια πρωτη συναντηση επιτελους , στις 14/9 Κυριακη στο ξενοδοχειο Divani Caravel στις 18:00

Θα συζητηθουν θεματα που απασχολουν το κλαδο μας, θα χαρω να σας γνωρισω και απο κοντα

Link to comment
Share on other sites

pariah7 τελικά η συνάντηση θα γίνει στι divanni??? θέλω να δηλώσω συμμετοχή :) (αν και πάντα υπάρχει και το ενδεχόμενο κολλήματος) αλλα δεν ξέρω πως να έρθω εκει.. Είμαι απο χαλκίδα και σπουδάζω αθήνα οπότε δεν τα ξέρω και όλα τα μέρη της αθήνας...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.