Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προσωρινοί Ενεργειακοί Επιθεωρητές


Inzaghi

Recommended Posts

Ως γνωστόν, οι άδειές μας λήγουν σε κανα 20ημερο....

6/10/2011 αν δεν κανω λαθος....

 

Εχει ακουστει τιποτα σχετικο με παραταση των αδειων?

Γιατι απο οσο ειμαι σε θεση να γνωριζω, σεμιναρια δεν εχουνε βγει ακομα και ουτε βλεπουμε φως στον οριζοντα, οποτε αν δε γινει κατι συντομα, θα νεκρωσει η αγορα απο Επιθεωρητες....

Link to comment
Share on other sites

Θα βγάλουν ανακοίνωση στο παρά 5 που θα λέει για παράταση μέχρι νεοτέρας...Μην φοβάσαι τίποτα. Εδώ κάποιοι πήρανε άδεια το καλοκαίρι, λες να τους έληγε σε 5 μήνες? Ελλλάδα φίλε μου, ούτε σεμινάρια ούτε τίποτα. Και μεταξύ μας κανένας έλεγχος. Ο καθένας κάνει ότι του κατέβει...

Βασικά ο κόσμος καίγεται, φόροι μπαίνουν, δεν ξέρουμε τι μας ξημερώνει, η κυβέρνηση έχει χάσει τον μπούσουλα, ποιος (ΤΕΕ?-ΥΠΕΚΑ?=ύπνος βαθύς) ασχολείται με τους επιθεωρητές?

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα μας δίνουν εξάμηνες συνεχόμενες παρατάσεις.. για πάντα.

 

Κανένας έλεγχος, καμιά ενημέρωση και εκμάθηση, καμιά αξιολόγηση.

 

Μόνο κριτήριο ..... η δεκαετής ύπαρξή μας στο χώρο.

 

Τώρα, δέκα χρόνια διαπρέψαμε; δέκα χρόνια ξεφτιλίσαμε το επάγγελμα; δέκα χρόνια καταξιωθήκαμε; δέκα χρόνια μας βρίζουνε; Ασχετο...

Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον το 2018 πλησιαζει σιγα σιγα... Να χτυπησω και εγω καμια δουλιτσα απο οτι θα εχει απομεινει.

Γιατι αν περιμενω τα σεμιναρια....

 

Μεχρι τοτε μια καλη λυση ειναι να εξασκησω τη τεχνη του σερβιρισματος σε καμια καφετερια :-x

Link to comment
Share on other sites

μα και να μεγαλώσεις (φαντάζομαι εκεί πήγαινέ το σχόλιο για 2018) δεν δέχονται άλλους προσωρινούς.

Link to comment
Share on other sites

Aν σκεφτείτε ότι δεν έχει γίνει καμμία ενέργεια για την οριστική πιστοποίηση των ενεργειακών τουλάχιστον μια παράταση θα δώσουν. Πως αλλιώς θα γίνει ?

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι το έχει αναφέρει κάποιος συνάδερφος σε αυτό το φόρουμ, ότι το ΤΕΕ έχει από καιρό έτοιμα τις νέες ΤΟΤΕΕ και το πρόγραμμα που χρειάζεται, αλλά λόγω του ότι του χρωστάει το ΥΠΕΚΑ ....... λεφτά, αρνείται να τα δώσει!!!!!

 

Ελλάς το μεγαλείο σου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.