Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αμοιβές


Recommended Posts

Θα βρεις και με 300€ ολα μεσα.... Μην ανησυχεις...

Εδω περα μην περιμενεις να ακουσεις εξευτελιστικες τιμες....

Link to comment
Share on other sites

Θα βρεις και με 300€ ολα μεσα.... Μην ανησυχεις...

Εδω περα μην περιμενεις να ακουσεις εξευτελιστικες τιμες....

Που βρε παιδιά γιατί εδώ στο πορτο ράφτη ζητάνε από 800 ευρώ και πάνω!!!

Link to comment
Share on other sites

Ε τους απατεωνες :smile:

 

Παιδιά αν υπάρχει κανένας διαθέσιμος για να βοηθήσει και είναι εντός αθηνών ας μου στείλει ένα p.m

 

Ευχαριστώ πολύ!!!

 

 

Υ.Γ Αν δεν το κάνω θα με γκρεμίσουν? χα χα χα χα

Edited by Manolis Andreou
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

μην το κανεις....στις επομενες εκλογες μαζι με καθε ψηφο θα χαριζουν και ενα αυθαιρετο δωρο

 

 

χα χα χα χα να σε καλά....αλλα είναι πρώτη μου κατοικία και φοβάμαι!!

 

Παιδιά αν υπάρχει κανένας διαθέσιμος για να βοηθήσει και είναι εντός αθηνών ας μου στείλει ένα p.m

 

Ευχαριστώ πολύ!!!

 

 

Υ.Γ Αν δεν το κάνω θα με γκρεμίσουν? χα χα χα χα

 

 

 

Παιδιά στο προηγούμενο post δεν ενοοώ τζάμπα αλλα και μια λογική στο όλα μέσα!!!

 

Ευχαριστώ!!

Edited by myri
Link to comment
Share on other sites

Να στήσουμε μια δημοπρασία εδώ στο φόρουμ; Manolis Andreou η νόμιμη αμοιβή είναι συγκεκριμένη και υποθέτω ότι τη γνωρίζεις. Από εκεί και πέρα η όποια έκπτωση από το μηχανικό της επιλογής σου. Αν αυτά που ζητάνε οι μηχανικοί στο Πόρτο Ράφτη, σου φαίνονται "πολλά", μπορείς να ψάξεις εναλλακτικά και στο Μαρκόπουλο, στο Κορωπί, στη Γλυφάδα, στον Πειραιά. Εναλλακτικά ψάξε και εκτός νομού Αττικής τι να σου πω... Ίσως βρεις κάποιο να έρθει από τη Λαμία π.χ. να κάνει αυτοψία πληρώνοντας βενζίνες και διόδια και να ασχοληθεί στη συνέχεια καμιά 10αριά μέρες με την υπόθεση σου για να πάρει 500 ευρώ (αν αντιλαμβάνεσαι ότι είναι βιώσιμο έτσι το ελεύθερο επάγγελμα προσπάθησε)... Εδώ πάντως σε κάθε περίπτωση, είναι λάθος ο χώρος για παζάρια. Απαγορεύεται από τους κανόνες συμμετοχής.

Edited by tpanag
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Να στήσουμε μια δημοπρασία εδώ στο φόρουμ; Manolis Andreou η νόμιμη αμοιβή είναι συγκεκριμένη και υποθέτω ότι τη γνωρίζεις. Από εκεί και πέρα η όποια έκπτωση από το μηχανικό της επιλογής σου. Αν αυτά που ζητάνε οι μηχανικοί στο Πόρτο Ράφτη, σου φαίνονται "πολλά", μπορείς να ψάξεις εναλλακτικά και στο Μαρκόπουλο, στο Κορωπί, στη Γλυφάδα, στον Πειραιά. Εναλλακτικά ψάξε και εκτός νομού Αττικής τι να σου πω... Ίσως βρεις κάποιο να έρθει από τη Λαμία π.χ. να κάνει αυτοψία πληρώνοντας βενζίνες και διόδια και να ασχοληθεί στη συνέχεια καμιά 10αριά μέρες με την υπόθεση σου για να πάρει 500 ευρώ (αν αντιλαμβάνεσαι ότι είναι βιώσιμο έτσι το ελεύθερο επάγγελμα προσπάθησε)... Εδώ πάντως σε κάθε περίπτωση, είναι λάθος ο χώρος για παζάρια. Απαγορεύεται από τους κανόνες συμμετοχής.

 

 

Εγώ δεν έχω σκοπό να στήσω κανένα παζάρι κύριε,ένας απλός άνθρωπος είμαι που ψάχνει να τακτοποιήσει τις υποθέσεις του αν εσείς κύριε το θεωρήσατε παζάρι σαφέστατα είστε συνηθισμένος σε τέτοιες συναλλαγές και ότι ζήτησα στο forum ήταν συμβουλές και λύσεις προφανώς δεν σας αφορά καληνύχτα σας κύριε!!!

 

Η αναζήτηση μηχανικών μέσα από το φόρουμ, απαγορεύεται.Είναι πολύ εύκολο να αναζητήσετε στην περιοχή σας κάποιον αξιόλογο συνάδελφο για να βοηθήσει στο θέμα σας.Ευχαριστώ. Manolis gon

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.