Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ποιοί όμως έχουν βγάλει κουμπούρια στο γήπεδο, ποιοί έχουν προπηλακίσει διαιτητές σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ, ποιοι επώνυμοι δημοσιογράφοι έχουν πετάξει μπουκάλια σε αντίπαλους παίκτες, ποιοί παίκτες διαμάντια έχουν φτύσει αντίπαλο, ποιοί κάνουν συνέχεια κωλοτούμπες για να κερδίσουν πέναλτυ, ποιοί έχουν προπονητές που όλο διαμαρτύρονται και ξεσηκώνουν την εξέδρα σε ποδόσφαιρο κια μπάσκετ, ποιοί χρωστάνε δις στην πολιτεία από την περιβόλα, ποιοί παίκτες δημιουργούν προβλήματα στην Εθνική ομάδα, ποιοί είχαν την εύνοια χουντικών καθεστώτων, ποιοί δεν έχουν ούτε χορτάρι να πατήσουν, ποιοί έχουν αιώνιο κόμπλεξ ?

 

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ξαναδιάβασε #311

Link to comment
Share on other sites

Σε ρυθμό προπόνησης η Μπαρτσελόνα με 3-1 έναντι του Παναθηναικού στο ημίχρονο και 74%- 26% κατοχή της μπάλας . Δεν είμαι ούτε πράσινος ούτε κόκκινος γιατί πολύ απλά είμαι φανατικός οπαδός του ποδοσφαίρου και όχι αυτής της ελληνικής κατάντιας , εμπορίου, ξέπλυμα χρήματος ή όπως θέλετε πείτε το !!

Αν λήξει 6-1 .... καλά θα είναι !!!!

Θα μου πείς ..... άλλα τα μάτια του λαγού και άλλα της ..... κουκουβάγιας !!!

Link to comment
Share on other sites

5-1 αντί για 51-1

 

Πάλι δόξασε την Ελλάδα ο ευρω . . . .

 

Πού είναι το ΕΣΡ ; Πού είναι η ένδειξη "Γονική συναίνεση απαραίτητη" ; Αυτό δεν ήταν Playstation ήταν seXBox

 

Τόση ώρα προσπαθώ να γράψω "μέση" και το Firefox το διορθώνει σε "Μέσι" Τυχαίο ; Δεν νομίζω.

Πάντως έχει δίκιο ο Μένιος, "ένας είναι ο Μέσι και δεν υπάρχει Μέσι της Ελλάδας" υπάρχει όμως "Φέτφα της Ελλάδας"

 

Ψήφισα MVP το Λέτο, κρίμα που τον δώσαμε

 

Κι αυτός ο Μένιος Σακελαρο(Παπαδ)όπουλος (ίδια φωνή βρε παιδί μου με τον πάλαι ποτέ τριφυλοδικτάτορα) είπε ότι οι παλιότεροι θα έλεγαν το "τέλειο πλασέ" για το πλασέ του Γκοβού, να δούμε τώρα τι θα λένε οι νεότεροι για όλα τα επόμενα πλασέ.

 

Πάντως Σωτηρακόπουλος και Μένιος μόνο με Καψή και Πρετεντέρη μπορούν να συγκριθούν σε αντικειμενικότητα

 

Τελικά οι Ναοί είναι μόνο για τους Θεούς

 

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ξαναδιάβασε #311

 

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ξαναδιάβασε 5 φορές το #346

Και άλλαξε τη φάτσα του Haniball με τη φάτσα του Mesiball

Link to comment
Share on other sites

Ο Λετο ηταν αλανθαστος. Δεν εκανε ουτε μια λαθος πασα....γιατι δεν πασαρε ποτε!

 

Οτι θα χαναμε το θεωρουσα δεδομενο. Τουλαχιστον παιξε για τα ματια του κοσμου.

Βλακεια πιστευω εκανε ο Νιοπλιας που δε ξεκινησε με Νινη Καραγκουνη και Γκαρσια απο την αρχη. Το αποτελεσμα δε θα αλλαζε αλλα θα βλεπαμε και τον Βαλντες που κ που να σηκωνεται απο την καρεκλα κ να αφηνει το ipod του διπλα για να ξεπιαστει.

Link to comment
Share on other sites

Έκανε την μα***ια να πανηγυρίσει ο Γκοβού. Δεν τα κάνουν αυτά μέσα στην Μπάρτσα, δεν του το είχαν πει; Ειδικά όταν η άμυνα υπήρχε μόνο για να παίρνει αυτόγραφα...

Link to comment
Share on other sites

Μπαμπά, γιατί δεν αφήνουν την πράσινη ομάδα να παίξει με τη μπάλα;

 

Μονοφαγάδες παιδί μου. :)

 

Τι του απαντάς του πιτσιρίκου???

 

Τον μαθαίνεις με τον καιρό ότι κάποιοι πρόεδροι νοιάζονται πρώτα για την τσέπη τους και το "κύρος" και μετά για την ομάδα. Ειδικά για το τελευταίο , αν και εφόσον έχουν επιλέξει τους κατάλληλους τεχνικούς συμβούλους που καταλαβαίνουν από ποδόσφαιρο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.