Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Mήπως να ξεχάσουμε για λίγο τα γαβροβαζελοχανούμια και να θυμηθούμε πώς είναι στα αλήθεια το ποδόσφαιρο που το έχουμε ξεχάσει στην Ελλάδα?

 

Σήμερα υπάρχει το Μάντσεστερ - Μπαρτσελώνα....

Link to comment
Share on other sites

Για πες μου κάτι με εσάς τους Πανιώνιους που το έχω απορία....Βγάζετε παίκτες συνεχώς...Τους δίνετε με μεταγραφές σε μεγάλες ομάδες, δεκαετίες τώρα..Πως γίνεται και είστε μονίμως χρεωμένοι? Μπας και παίζει και στο εσωτερικό βρωμιά? Εχω ακούσει ότι έχει φάει όλη η Ν.Σμύρνη από τον Πανιώνιο

Link to comment
Share on other sites

Για πες μου κάτι με εσάς τους Πανιώνιους που το έχω απορία....Βγάζετε παίκτες συνεχώς...Τους δίνετε με μεταγραφές σε μεγάλες ομάδες, δεκαετίες τώρα..Πως γίνεται και είστε μονίμως χρεωμένοι? Μπας και παίζει και στο εσωτερικό βρωμιά? Εχω ακούσει ότι έχει φάει όλη η Ν.Σμύρνη από τον Πανιώνιο

ΛΕ-ΠΑ αγορι μου!ΜΠΕΟΣ!τι δεν καταλαβαινεις?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι εναντίων του εμπορευματοποιημένου ποδοσφαίρου , επομένως και ο πανιώνιος είναι θύμα του Μόνο ο Πανιώνιος χρωστάει όλοι χρωστάνε , όχι ότι δεν υπάρχουν και λαμόγια και στον Πανιώνιο Αλλά σιχαμεροί δεν γίναμε ποτέ όπως και άλλες φίλες ομάδες όπως ο ΠΑΟΚ και ο Ηρακλής που τον εξαφάνισαν και όλοι ξέρουμε το γιατί εκτός από τους γαύρους που έχουν το κεφάλι τους στην άμμο σαν στρουθογκάμιλοι 

Link to comment
Share on other sites

Πρόκειται για τον Γιώργο Σπανό, πρόεδρο και της ΠΑΕ Ατρόμητος - Μέχρι στιγμής έχουν συλληφθεί συνολικά 12 άτομα και δύο κρατικοί λειτουργοί που κατηγορούνται για λαθρεμπόριο, κακουργηματική απάτη σε βάρος ναυτιλιακών εταιρειών, ξέπλυμα χρήματος, ενεργητική και παθητική δωροδοκία, κατάχρηση και κατάχρηση εξουσίας

 

Και ο Ατρόμητος στο κλαμπ των μεγάλων,

να μην υστερήσει δα, από το διπλανό Αιγάλεω των πάλαι ποτέ Μητροπουλέων.....

Link to comment
Share on other sites

Πάλι φούτσα ο γαύρος.....Τι θα γίνει πελάτες? Τι με Ελληνες, τι με ξένους διαιτητές......οι συνήθειες δεν αλλάζουν....Αντε γειά...χαχαχαχαχαχαχχαχαlol031.gif

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.