Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

paktomenos δεν το πιστεύω ότι είσαι γαύρος!!!!!!! Που είναι η Μαύρη Θύελλα να έρθετε από τα μέρη μου να παίξουμε καναν αγώνα? :D

 

Αν δεν κατάλαβες φυσικά ΠΑΣ Γιάννινα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

Σε περιμένω!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: @Αλέξανδρος

 

το βάζελος όπως και το γαύρος είναι κάπως υποτιμητικά καθώς ξεκίνησαν ως πείραγμα - βρισιά.

 

:wink: :wink:

 

Ηλία διόρθωσε αν θες το poll και βάλε και όπτιονς για τις απαντήσεις που δεν είχαν πεδίο....πχ ΑΕΛ - ΠΑΣ - Καλαμάτα.

 

ΚΑι βάλε και μια επιλογή του στύλ...."δεν βλέπω μπάλα - δεν σας παίζω - είστε κάφροι " :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: @Αλέξανδρος

 

το βάζελος όπως και το γαύρος είναι κάπως υποτιμητικά καθώς ξεκίνησαν ως πείραγμα - βρισιά.

 

:wink: :wink:

 

Ηλία διόρθωσε αν θες το poll και βάλε και όπτιονς για τις απαντήσεις που δεν είχαν πεδίο....πχ ΑΕΛ - ΠΑΣ - Καλαμάτα.

 

ΚΑι βάλε και μια επιλογή του στύλ...."δεν βλέπω μπάλα - δεν σας παίζω - είστε κάφροι " :lol: :lol:

 

αυτό για μένα!

Σε ευχαριστώ φίλε μου. Και νιώθω τόσο μόνος τόσα χρόνια!! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

..Ηλία διόρθωσε αν θες το poll και βάλε και όπτιονς για τις απαντήσεις που δεν είχαν πεδίο....πχ ΑΕΛ - ΠΑΣ - Καλαμάτα.

ΚΑι βάλε και μια επιλογή του στύλ...."δεν βλέπω μπάλα - δεν σας παίζω - είστε κάφροι " :lol: :lol:......

Theo νομίζω ότι δεν μπορώ να το επεξεργαστώ από τη στιγμή που δέχτηκε ψήφους. :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

..Ηλία διόρθωσε αν θες το poll και βάλε και όπτιονς για τις απαντήσεις που δεν είχαν πεδίο....πχ ΑΕΛ - ΠΑΣ - Καλαμάτα.

ΚΑι βάλε και μια επιλογή του στύλ...."δεν βλέπω μπάλα - δεν σας παίζω - είστε κάφροι " :lol: :lol:......

Theo νομίζω ότι δεν μπορώ να το επεξεργαστώ από τη στιγμή που δέχτηκε ψήφους. :cry: :cry: :cry:

 

Βρε Ηλία μου πρακτικοί άνθρωποι είμαστε.....μηχανικοί.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Άστους τότε στην απ' έξω !!!

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ξανθη ολεο σκοντα ολεο

σε αγαπαω και παντα θα το λεω :lol: :lol:

 

 

Αντε φετος θα χαρειτε και εσεις οι βαζελοι. Τοση γκρινια τοσα χρονια δεν αντεχεται. Βλεπω να το παιρνετε φετος.

 

 

Ημουν πιο παλια ολυμπιακος αλλα δεν μου καιγεται καρφι πλεον. Με τα χαλια του ποδοσφαιρου ειδικα (μπασκετ κατι γινεται) δεν αξιζει να ασχολεισαι.Γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Είναι εκπληκτικό!!!

Συνήθως με τέτοια θέματα ανάβουν τα αίματα και εδώ βλέπεις πως όλοι το διασκεδάζουν :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Μπράβο συνάδελφοι, μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

theo TDM900 διαρκείας είχες και πέρσι?

αν είχες στείλε φωτό στο μουσείο φυσικής ιστορίας στην Κηφισιά στα υπό εξαφάνιση είδη.

και για να ανάψουν τα αίματα :

οεεεεεε, αιώνια λαγός

δεν γίνεται αλλιώς

100 χρόνια είσαι .........................

 

Για άλλη μια χρονιά τον Σεπτέμβρη πρωταθλήτες και τον Μάη παλέυετε την ευρώπη.

 

Και όποιος έχει απορία αν θα περάσουμε Ανόρθωση, τα 4 τα έχουμε εύκολα (και να τα φάμε). Για την πλάκα πέρσι 4 ρίξαμε στον τρισκατάρατο, μέχρι και ο Νούνιεζ σκόραρε.

Πάλι θα τραγουδάμε "άντε γεια, άντε γεια, πρωτάθλημα ξανά στον Πειραιά" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

mantzaras το ΙΚΕΑ έβγαλε κάτι τριθέσιους καναπέδες σε προσφορά, προλαβαίνεις να πάρεις ένα να ξαπλώσεις σήμερα το βράδυ. Χαμένος δε θα πάει, είναι μακρύς ο χειμώνας και η άνοιξη!!! Με πιάνεις έτσι???? :lol: :lol: :lol:

 

Υ.Γ. Συνάδελφοι θέλω να θεωρήσουμε όλοι ότι όλα τα σχόλια γίνονται στα πλαίσια του υγειούς "πειράγματος" χωρίς παρεξηγήσεις. Με τέτοιο σκοπό άλλωστε ανέβασα και το poll, να περάσουμε δηλαδή ωραία.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.