Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

χρατς (το άνοιξα)

ilias, αφού είπα θα μιλήσω την Δευτέρα, γιατί με τσιγκλάς? :)

Εσείς νομίζω θα βλέπεται ακόμα μακρύτερα την κορυφή. :lol: 8-)

χρατς (το έραψα )

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τις φάτσες είναι γιατί στο net βάζουν μόνο αστείες φάτσες, άρα πράσινες και κίτρινες. (είδες χαρακτηρισμό που χρησιμοποιώ, θα μπορούσα και χειρότερο, άρα είμαι καλό παιδί).

Link to comment
Share on other sites

για κακή σας τύχη φίλοι γαύροι ο σωφέρ την κάνει με ελαφριά.......

 

30 χρόνια ομηρίας - χούντας τελειώνουν. Γκότζοι - Χελάκησες - Παλοσκατίνι και λοιποί μισθοφόροι θα πάνε σπίτι τους μην πω πουθενά αλλού.

 

και ο κόσμος της 13 γύρισε στο πλευρό της ομάδας. Εκεί που είναι 42 χρο΄νια.

 

Όποιος πήγε γήπεδο καταλαβαίνει τι λέω. Θα το δείτε καλύτερα στο Μιλάνο καθώς εκεί δεν έχει ΕΡΤ να κλείνει μικρόφωνα και να δείχνει επιλεκτικά πλάνα ενός πυροσβεστικού οχήματος.....

 

Και εκεί βέβαια δεν έχει Ζωγράφους, Δαλούκες και Βαρούχες.

 

Και ξανακούστε τις δηλώσεις Βγενό να καταλάβετε τι λέει πραγματικά ο άνθρωπος.

 

"του χρόνου"......... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε η Δευτέρα λοιπόν.

Ο Παναθηναικός όντως βλέπει μακρύτερα την κορυφή αλλά και εμείς δεν καταφέραμε να μείνουμε στην ίδια απόσταση τουλάχιστον.

Δεν πειράζει, ο δρόμος είναι μακρύς.

Link to comment
Share on other sites

Τί ομάδα είμαι ?

Είμαι Εθνική Ping-pong.

Θα σας καραφλιάσω αλλα δεν είμαι καμία ομάδα και σε γήπεδο έχω πάει μία φορα στη ζωή μου με τον πατέρα μου σε τοπικό αγώνα όταν είμουν 10 χρονών .

Και αυτό που θυμάμαι απο τότε, είναι ότι καθώς κρατιόμουν απο τα συρματοπλέγματα και είχα κοντα το κεφάλι, κάποιος σουταρε και μου ήρθε η μπαλα στο δόξα πατρι.. σωριάστηκα κάτω και μάλιστα είχε σταματήσει και ο αγώνας για λιγο.

Αλλα παρόλαυτα μπορεί να δώ κανένα τελικό εθνικής.

Link to comment
Share on other sites

Και αυτό που θυμάμαι απο τότε, είναι ότι καθώς κρατιόμουν απο τα συρματοπλέγματα και είχα κοντα το κεφάλι, κάποιος σουταρε και μου ήρθε η μπαλα στο δόξα πατρι.. σωριάστηκα κάτω και μάλιστα είχε σταματήσει και ο αγώνας για λιγο.

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

αυτό είναι 1η επαφή !!!

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

....κάποιος σουταρε και μου ήρθε η μπαλα στο δόξα πατρι.. σωριάστηκα κάτω και μάλιστα είχε σταματήσει και ο αγώνας για λιγο.

Είδες ακόμα και η μπάλα κατάλαβε ότι δεν είσαι φίλος της και σε κοπάνησε! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.