Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόβλημα με την σελίδα του ΤΕΕ


speedbull

Recommended Posts

για να μπορέσεις να τις βρεις κάνε τα βήματα

1 επέλεξε " δηλώσεις σε υπαγωγή"  (πινακάκι πάνω πάνω)

2 επέλεξε "σε υπαγωγή όλες" (μεσαίο πινακάκι)

3. επέλεξε ξανά το βήμα 1 "εμφάνιση όλων"

πάτα alt+F (εύρεση)

και στο πλαίσιο βάλε ή όνομα ή αριθμό δήλωσης

και στο βρίσκει

 

αλλά το κακό είναι ότι αν καθυστερήσεις λίγο στη δήλωση

που βρήκες με το όνομα ή με τον αριθμό

 

ξανακάνεις ΟΛΑ τα παραπάνω και γίνεται ..σπαστικό

Ενδιαφέρον ..., ευχαριστώ θα το εφαρμόσω 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα

προσπαθώ να υποβάλλω μια δήλωση κι έχω καταταλαιπωρηθεί γιατί δε μου σώζει τις αλλαγές... Το έχει αντιμετωπίσει κάποιος άλλος; Έχω δοκιμάσει όλους τους φυλλομετρητές και άκρη δεν έχω βγάλει.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

εν τω μεταξύ το site του ΤΕΕ μεταφέρθηκε με επιτυχία (όπως λένε οι ίδιοι) αλλά το μητρώο μελών

http://portal.tee.gr/portal/page/portal/TEE/TEE_MEMBERS

 

και απο εκεί "αναζήτηση στα μητρώα μελών"

http://teeserver.tee.gr/regdds

 

δεν λειτουργεί ακόμα 

Edited by imhotep
Link to comment
Share on other sites

Ε, σε τρία τέρμινα από τώρα, θα δουλεύει. Για την ώρα "Υπό Κατασκευή" με μικρά γράμματα. Ούτε καν τα συνήθη, "under construction", κορίνες, αμμοχάλικα και τα σχετικά δεν βγάζει.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Μετά την μεταφορά του συστήματος , είδα σήμερα με χαρά να επανέρχεται και στον υπολογιστή που είχα μόνο εκεί πρόβλημα με chrome (στους άλλους δούλευε καλά ) , ο γεωγραφικός εντοπισμός και να εμφανίζεται πλέον ο ορθοφωτοχάρτης  και η δήλωση του ακινήτου . 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Σε εντοπισμό γεωτεμαχίου με πολλές κορυφές δεν το καταχωρίζει και βγάζει το μήνυμα :

Συντεταγμένες γεωτεμαχίου - Ο ορισμός παραμέτρων με τιμή (όλα τα σημεία) για το GisLocation στο AuthAppModule.Dilosi2 έχει μη αποδεκτή ακρίβεια/κλίμακα

 

Μήπως γνωρίζει κανείς τι συμβαίνει?

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα το βγάζει και θεωρώ ότι πολύ απλά δεν δέχεται πολλές κορυφές , αφού πρόκειται για προσεγγιστικό εντοπισμό 

Link to comment
Share on other sites

ισχύει αυτό που λέει ο Τζορτζ, αν μειώσεις τις κορυφές (προσεγγιστικά) θα το πάρει

 

μηνγουάιλ ο γεωγραφικός εντοπισμός τα έχει παίξει από χθες το βράδυ καθως ως συνδεμένος με το http://gis.ktimanet.gr/wms/ktbasemap/default.aspx που είναι about blank τα τίναξε τα πέταλα

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το πρόβλημα που εμφανίζεται στο "Γεωγραφικό Εντοπισμό" οφείλεται σε δίκτυα παρόχων υπερκείμενα του ΤΕΕ.

Το Προσωπικό του ΤΕΕ έχει επικοινωvήσει και προσπαθεί να επιλυθεί το πρόβλημα  .......... !!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.