Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόβλημα με την σελίδα του ΤΕΕ


speedbull

Recommended Posts

Η γνώμη μου πάντως είναι ότι, αυτές τις μέρες που έχει τέτοιες δυσκολίες το σύστημα, καλό είναι ν' αποφεύγουμε να δουλεύουμε σε αυτό, διότι δεν μπορούμε να ξέρουμε τα προβλήματα που μας δημιουργεί στα ...."αποθηκευμένα" μας.

Η εμπειρία έχει δείξει ότι, ...αλλοιώνονται αποθηκευμένες δηλώσεις, αμοιβές κ.λπ.

Edited by ΙΑΣΟΝΑΣ
Link to comment
Share on other sites

.... καλό είναι ν' αποφεύγουμε να δουλεύουμε σε αυτό, ...

Πριν λίγο είδα ότι δεν σε αφήνει να μπεις στο σύστημα 4178… οπότε πάλι καλά που από την αρχή ξέρεις ότι κάτι κάνουν.

 

(τεσπα μη λέμε και μεγάλες κουβέντες όχι τίποτα άλλο αλλα μας βλέπω κι κατά δω να τρέχουμε οσονούπω 8-) )

Link to comment
Share on other sites

δεν βλέπω να κάνουν τίποτα

 

τα ίδια παντελάκη μου τα ίδια παντελή μου

με τον ήλιο τα μπάζω με το ήλιο τα βγάζω, τι έχουν τα έρμα και ψοφάνε

και άλλες παροιμίες

 

και πάνε σχεδόν 2 βδομάδες από τότε που πρωτοεντοπίστηκε το πρόβλημα

http://www.michanikos.gr/topic/25735-%CE%A0%CF%81%CF%8C%CE%B2%CE%BB%CE%B7%CE%BC%CE%B1-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CF%83%CE%B5%CE%BB%CE%AF%CE%B4%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%A4%CE%95%CE%95/page-34?do=findComment&comment=906709

 

κατά τα λοιπά βεβαιώσεις επιμελητηριακής ενημερότητας απαιτούνται..

δεν είμαστε πια στη λίθινη, είμαστε στην ηλίθινη εποχή

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

πωπω ένα χάλι και μισό η σελίδα.

 

Μπήκα σήμερα, να δω ημ/νιες απ'τις βεβαιώσεις για να κόψω τις ΑΠΥ και μου βγαλε τη ψυχή, μπες-βγές-ριφρές και πάει λέγοντας.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Είναι 3.12 μμ και το σύστημα εργάζεται άψογα Έβγαλα μια βεβαίωση του Ν 4178 στα γρήγορα , χωρίς να κάνει κανένα από τα πρωινά προβλήματα.  Επομένως το σύστημα θέλει μηχανικούς σαν και μένα βρικόλακες ....

Edited by GEORGE MICHEAL
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Τι αυτοψία να κάνω ρε παιδιά Εδώ από όλα αυτά τα μέρη που μου ζητούν το 90 % των αδόμητων περνώ καθημερινά Αλλά ήταν με πρόσφατο τοπογραφικό επομένως αν γινόταν κάτι σε διάστημα 1 εβδομάδας θα το είχα μάθει πριν γίνει Κάρυστος είμαστε όχι Αθήνα χα χα 

 

Υσ Πάντως έχω πάει και βράδυ για αυτοψία γιατί σε ένα είχαν μέσα ένα γουρουνο κάλυβο και τους είπα να το γκρεμίσουν , αφού δεν το χρησιμοποιούν και δεν άξιζε για Ν 4178  και επειδή είχα ξεχάσει να πάω να το δω αν το έριξαν πήγα στις 2 το βράδυ γιατί το πρωί έπρεπε να κάνω άλλα και δεν θα είχα χρόνο Πήρα και την γυναίκα και κάναμε και μια ρομαντική βόλτα καθώς ήταν κοντά σε παραλία 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.