Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόβλημα με την σελίδα του ΤΕΕ


speedbull

Recommended Posts

μόνο η κεντρική σελίδα δουλεύει (mozzilla, opera, chrome che vale)

συνηθίσαμε πια στις ανταποδοτικές υπηρεσίες....

Link to comment
Share on other sites

Δε δουλεύει η σελίδα καλά γιατί δεν έχουμε πληρώσει τις εισφορές μας...

 

Σου λένε με τον τρόπο τους "δεν έχουμε λεφτά για να πληρώσουμε υπαλλήλους να συντηρήσουν σωστά τους servers κτλ"

 

Εμείς μάλλον φταίμε πάλι όπως βασικά και σε οτιδήποτε συμβαίνει σ' αυτή τη χώρα. Έχει δει κάποιος από σας να φταίει για κάτι το κράτος? (ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΦΥΣΙΚΑ)

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε και λίγο γκρινιάρηδες βέβαια Το σύστημα λειτουργεί καλά σε ποσοστό 99 % χρονικά ,  βγαίνει εκτός για λίγες ώρες και τα παράπονα πέφτουν βροχή ... Το ίδιο συμβαίνει και αλλού όπως το ΤΑΧΙΣ Είμαστε λίγο γκρινιάρηδες ..... πχ η Εθνική μας πήρε το Γιούρο πέρασε δυο φορές σε Μουντιάλ και στο τελευταίο παραλίγο να περάσει στους 8 και προχτές στο γήπεδο ήταν μόνο οι τελευταίοι  των Μοικανών από Έλληνες φιλάθλους Οι περισσότεροι κατηγορούσαν για τατουάζ , Μύκονο κλπ , τους παίκτες Να γράψω και άλλα  παραδείγματα ?  

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Καλά για το TAXIS ότι και να πει κανείς είναι λίγο. ΕΠΙΕΙΚΩΣ απαράδεκτο.

 

Και φίλε μου GEORGE MICHAEL το κατά πόσο καλή δουλειά έχουν κάνει στις σελίδες θα κριθεί τότε που υπάρχει μεγάλος φόρτος. Οπότε στο 99% του χρόνου που λες κι εσύ όταν είναι συνδεδεμένα 100 άτομα προφανώς και θα δουλεύει καλά. Το ζήτημα είναι όμως να δουλεύει ΕΞΙΣΟΥ καλά και την τελευταία μέρα πριν την κατάθεση του Ε9 ή του ΦΠΑ. Εκεί όμως θα πρέπει να ανάψεις κερί αν καταφέρεις να κάνεις τη δουλειά σου σωστά...

Link to comment
Share on other sites

Αν εμένα με βάζανε να αποφασίσω για το κόστος ενός λειτουργικού και εγώ θα προτιμούσα ένα μικρότερο κόστος και ας μην λειτουργεί και μια δυο μέρες όταν όλοι οι πατριώτες μου πάνε τελευταία στιγμή ( και εγώ μέσα ) Δεν χάλασε ο κόσμος δίνουν μια παράταση και η δουλειά γίνεται Είναι προτιμότερο να πάνε τα λεφτά σε κάτι άλλο , ειδικά αν υπάρχουν τεράστιες ανάγκες όπως η φτώχεια του κόσμου γύρω μας και άλλα αναγκαία Αρκεί να δουλεύουν σε ποσοστό 90 % καλά τα συστήματα κάτι που γίνεται Μην είμαστε λοιπόν γκρινιάρηδες κατά την γνώμη μου αμέσως 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Oτι να κουβεντιαζουμε τωρα...

 

Τα συστηματα του ΤΕΕ ειναι για τα μπαζα...

Τι παραπανω να πουμε?

Επειδη ειναι καλυτερο, απο το να μην υπηρχαν, πρεπει να λιβανίζουμε?

 

Το τελος ανταποδοτικοτητας υπερ ΤΕΕ που πηγαινει?

Ξεχασατε οτι το ΤΕΕ εκανε 1 χρονο να ενεργοποιησει το συμψηφισμο προστιμων για Εν. Αναβαθμιση και Ενισχυσεις?

 

 

Εμενα δεν με πειραζει να μην ειναι online για λογους συντηρησης, αλλα γενικα ο σχεδιασμος του.

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι το βρίσκω μια χαρά , ειδικά για κάτι που ξεκίνησε για πρώτη φορά στην Ελλάδα και αφορά την εργασία μας Μακάρι σταδιακά να επεκταθεί και αλλού όπως στις άδειες δόμησης 

 

Έχω και εγώ κάποιες παρατηρήσεις όπως πχ να ήταν ξεχωριστά οι βεβαιώσεις του Ν 4178 , αλλά δεν είναι βαρύνουσας σημασίας για να πω άσχημα λόγια για το λειτουργικό 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Γιωργο, μαλλον εχεις μικρη εμπειρια απο σοβαρες πλατφορμες και λογισμικα.

Μπορω να γραφω 10 σελιδες, σχετικες με τα στραβα των πλατφορμων του ΤΕΕ.

 

 

ΥΓ. Επειδη ειμαστε εκτος θεματος, ενα θα πω. Ο Gousgounis, σε 2-3 ωρες εκατσε και εφτιαξε ενα λογισμικο που δουλευει πανω στο συστημα του Ν4178. Δειτε ποσο ευχρηστο ειναι και ποσο πολυ βοηθαει το μηχανικο. Για τον προγραμματιστη του ΤΕΕ, ηταν 30 λεπτα υποθεση...... Εεεεε, δεν εχουν κανει ακομα τις οποιες βελτιώσεις..

Edited by terry
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.