Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόβλημα με την σελίδα του ΤΕΕ


speedbull

Recommended Posts

Να ρωτήσω αν αντιμετωπίζετε το τελευταίο 24 ωρο πρόβλημα με τον γεωγραφικό εντοπισμό στο Ν 4178 από το chrome Δεν εμφανίζει τίποτα ενώ έχω κανονικά την ρύθμιση να ανοίγει αναδυόμενα παράθυρα Με το OPERA δουλεύει κανονικά Ρωτάω για να ξέρω μήπως σε εμένα έχει προκύψει κάποιο πρόβλημα με το chrome

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Όχι εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με google chrome.....

Ευχαριστώ , θα ξαναδώ τις ρυθμίσεις μήπως κάτι έχει αλλάξει 

 

Είδα τις ρυθμίσεις και τελικά δεν βρίσκω γιατί υπάρχει πρόβλημα αφού δεν έχω αποκλεισμό Μόνο στο google chrome έχω πρόβλημα και αυτό ξαφνικά Σε όλα τα άλλα δουλεύει κανονικά 

 

Επίσης το πρόβλημα είναι σε ένα υπολογιστή μου , άρα κάτι είναι στις ρυθμίσεις που δεν μπορώ να βρω 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ , θα ξαναδώ τις ρυθμίσεις μήπως κάτι έχει αλλάξει 

 

Είδα τις ρυθμίσεις και τελικά δεν βρίσκω γιατί υπάρχει πρόβλημα αφού δεν έχω αποκλεισμό Μόνο στο google chrome έχω πρόβλημα και αυτό ξαφνικά Σε όλα τα άλλα δουλεύει κανονικά 

 

Επίσης το πρόβλημα είναι σε ένα υπολογιστή μου , άρα κάτι είναι στις ρυθμίσεις που δεν μπορώ να βρω 

Εάν εννοείς το γεωγραφικό εντοπισμό στο σύστημα διαχείρησης αυθαιρέτων είχα και εγω πρόβλημα προχθές βράδυ.

Έκανα ενημέρωση το FlashPlayer αλλά και το Chrome , ενώ ήταν στην τελευταία έκδοση και το πρόβλημα δέν λύθηκε.

Με το Firefox δέν εχω κάποιο θέμα

Link to comment
Share on other sites

Εάν εννοείς το γεωγραφικό εντοπισμό στο σύστημα διαχείρησης αυθαιρέτων είχα και εγω πρόβλημα προχθές βράδυ.

Έκανα ενημέρωση το FlashPlayer αλλά και το Chrome , ενώ ήταν στην τελευταία έκδοση και το πρόβλημα δέν λύθηκε.

Με το Firefox δέν εχω κάποιο θέμα

Μάλλον επειδή βλέπω live streaming αγώνες στο υπολογιστή αυτόν κάτι επηρέασε τo Chrome και τα αναδυόμενα παράθυρα που μάλλον δεν διορθώνεται με τις γνώσεις μου Σε όλους τους άλλους υπολογιστές δεν έχω πρόβλημα 

Link to comment
Share on other sites

Δουλευει το συστημα των αυθαιρετων?

μου βγαζει 500internal error!

Εγώ τώρα μπήκα και με την ευκαιρία έστειλα ένα αίτημα για επαναφορά ώστε να διορθώσω μια αναγραφή λάθους του επιθέτου όπου έκανα λάθος ένα γραμμα 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει πρόβλημα από προχθές με την θέαση αεροφωτογραφιών στο ktimanet (EKXA)

και κατ' επέκταση στον γεωγραφικό εντοπισμό στο σύστημα αυθαιρέτων και βεβαιώσεων

ξέρει κανείς κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω παρατηρήσει κάτι. Χθες μπήκα κανονικά στο ktimanet, ενώ και τώρα, που τέσταρα τον γεωγραφικό εντοπισμό του συστήματος αυθαιρέτων, λειτουργεί κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.