Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόβλημα με την σελίδα του ΤΕΕ


speedbull

Recommended Posts

ναι και τώρα υπάρχει πρόβλημα με το σύστημα Έχει πάνω ανακοίνωση με μπλε γράμματα μη λειτουργίας αλλά για την τρίτη λόγο συντήρησης Ελπίζω να ανοίξει γιατί έκανα την βλακεία και δεν κατέβασα χτες τις αναφορές για κάποια κτηνοτροφικά που χρειάζομαι αύριο για Χαλκίδα 

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ολη μερα, εχει προβλημα η πλατφορμα του Ν4178.

Δε νομιζω να κανουν συντηρηση, ελπιζω να μην παει ετσι μεχρι το τελος του Ν4178.

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα κανονικά μόλις τώρα.

Στην αρχή μου έβγαλε αυτό το μήνυμα αλλά με μια επαναφόρτωση το σύστημα άνοιξε κανονικά.

Καλή εβδομάδα σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ο Έλληνας πάντα ήταν της τελευταίας στιγμής, λογικό είναι η κίνηση στο σύστημα να είναι αυξημένη.

Σε συνδυασμό με την προχειροδουλειά απο άποψη λογισμικού και την ανεπάρκεια απο άποψη υλικού του συστήματος, λογικό είναι τον τελευταίο μήνα να μη μπορούμε να κάνουμε σωστά δουλειά.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά καλησπέρα. Υπάρχει πρόβλημα με το σύστημα του ΤΕΕ? Προσπαθώ να εισάγω νέα δήλωση και μου βγάζει σφάλμα. Δεν αποθηκεύει ούτε βάζει ημερομηνία εισαγωγής. Ξέρετε κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Υπάρχει πρόβλημα με το σύστημα του ΤΕΕ? Προσπαθώ να εισάγω νέα δήλωση και μου βγάζει σφάλμα. Δεν αποθηκεύει ούτε βάζει ημερομηνία εισαγωγής. Ξέρετε κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Απαντήστε μου κάποιος παρακαλώ. Καίγομαι να βγάλω 3 βεβαιώσεις αυτή την εβδομάδα!!! Φεύγει ο ιδιοκτήτης εξωτερικό και πρέπει να κάνει τα συμβόλαια. Υπάρχει καμία ενημέρωση από το ΤΕΕ γιατί δεν δουλεύει το σύστημα??? Ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.