Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόβλημα με την σελίδα του ΤΕΕ


speedbull

Recommended Posts

Με κανένα τρόπο δε μπαίνω στη σελίδα αυθαιρέτων του ΤΕΕ σήμερα!!!

 

Όπως γράψανε παραπάνω, βάλε την διεύθυνση: 

 

https://portal.tee.gr/ypeka/auth/pages/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα..

 

Έχω το εξής πρόβλημα με το σύστημα του ΤΕΕ για τα αυθαίρετα του Ν.4178:

 

Όταν επεξεργάζομαι τις δηλώσεις στο σύστημα, μεταφέρονται τα στοιχεία άλλης δήλωσης σε άλλη, με αποτέλεσμα να γίνεται ένας χαμός σε κάποιες δηλώσεις.. Λάθος τ.μ., λάθος φύλλα καταγραφής, λάθος εντοπισμοι..Το είχα εντοπίσει και πιο παλιά αλλά ήταν ασήμαντο. Τώρα όμως υπάρχει σοβαρό πρόβλημα.. Έχω απογοητευτεί.. Έχετε καμιά ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με το ΤΕΕ. Μου είπαν ότι πρέπει να το διορθώσω μόνη μου.

Γενικά αν κάνω κάποιο διάλειμμα όταν δουλεύω, με πάει αυτόματα στην πρώτη δήλωση χωρίς να το αντιληφθώ με αποτέλεσμα να γίνεται το μπέρδεμα.

Link to comment
Share on other sites

ένα παρόμοιο φαινόμενο έχω διαπιστώσει και εγώ στο σύστημα και από τότε έχω το νου μου Δηλαδή αν μείνεις για λίγο χωρίς να δώσεις στοιχεία ή να κάνεις κάποια ενέργεια πχ αποθήκευση  (δεν έχω μετρήσει χρονικά το διάστημα αλλά πρέπει να είναι κάπου 5 λεπτά ) σε πετάει έξω και σε πάει στην αρχική σελίδα όταν εισέρχεσαι στο σύστημα και ότι έχεις γράψει χωρίς αποθήκευση αν θυμάμαι καλά χάνονται  Μάλλον για το ίδιο φαινόμενο αναφέρεται η συνάδελφος 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.