Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρώτο ΠΕΑ - διάφορα ερωτήματα


mem_fretz

Recommended Posts

Γιατί και το πρόγραμμα ΤΕΕ-ΚΕΝΑΚ χρησιμοποιεί το 9,1. Δοκίμασέ το και θα δεις ότι θα έχεις ίδια (αν βάλεις και φωτ. ασφ.) με το ΚΑ.

Link to comment
Share on other sites

Ο πίνακας 3.1 που δίνει την επιφάνεια του φέροντα οργανισμου αυτη η τιμή αν η όψη έχει και ανοιγματα διαφανη ειναι π.χ 15% όλης της επιφάνειας της όψης οπότε αν το ανάγουμε σε ποσοστό επι τής αδιαφανής θα μεγαλώσει ή εννοεί 15% τής αδιαφανής?

Link to comment
Share on other sites

Είναι 15% όλης της επιφάνειας. Μπαλκονόπορτες, παράθυρα, τοίχος, δοκ. υποστηλώματα. Ολα μέσα.

 

Οπως λέει και ο Ικαρος. Βάλτα 0.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα με το σύστημα αμοιβών: Ενώ ο υπολογισμός αμοιβών γίνεται σωστά, στην εντολή πληρωμής μου βγάζει υπόλοιπο αμοιβής και υπόλοιπο ΦΠΑ μηδέν και εμφανίζει μόνο τις κρατήσεις υπερ ΤΕΕ..Γνωρίζει κανείς τι φταίει?

Link to comment
Share on other sites

Ναι την έχω φτιάξει και τα δείχνει όλα σωστά. Αλλά στην εντολή πληρωμής μου τα βγάζει όλα 0 εκτός από τις κρατήσεις υπερ ΤΕΕ..Μήπως με το νέο σύστημα πρέπει να συμπληρώσω κάτι παραπάνω σε σχέση με παλιά?

Link to comment
Share on other sites

Οκ το έφτιαξα..Πρέπει να συμπληρώνουμε το ποσό της αμοιβής ακόμα και στην περίπτωση που συμφωνεί με την ελάχιστη..

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.