Μετάβαση στο περιεχόμενο

Απαιτούμενα έγγραφα και σχέδια για Ν. 4014/2011


Recommended Posts

Καλημέρα και καλή χρονιά!

Για όλες τις παρατάσεις του 4014 η κατάθεση δικαιολογητικών της Β φάσης έχει πάει έως τις 30/6/2013.

 

Καλημέρα soundholics, μαζί γράφαμε..

Edited by yian
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.

Θελω να αρχισω - για 1η μου φορα :razz: - να ανεβαζω απαιτουμενα αρχεια της Β' φασης.

Απ'οτι καταλαβα, πρεπει να συμπληρωσω αυτο το "ΜΕΓΙΣΤΟΣ ΑΡΙΘΜΩΝ ΟΡΟΦΩΝ"

Ποιο απο το 10.000 σχετικα εγγραφα πρεπει να συμβουλευτω για να καταλαβω αν πρεπει να συμπεριλαβω το υπογειο κλπ κλπ.? :-x

Link to comment
Share on other sites

Clemenza, βάλε ότι θέλεις τώρα ώστε να σου επιτραπεί η εισαγωγή αρχείων και μετά, όταν νομοθετηθεί το ΔΔΤ, το διορθώνεις με το σωστό...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.. ελπίζω να μην είναι άκαιρη και άτοπη η ερώτηση μου.. Ξέρετε μέχρι ποια φάση ακριβώς μπορούμε να αλλάζουμε τα φύλλα καταγραφής? Μέχρι και την καταβολή της 1ης δόσης του προστίμου?

Ευχαριστώ... :smile:

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να τα αλλαξεις οποτε θες, ακομα και μετα την ολοκληρωμενη υπαγωγη. Απλα κανεις αιτηση για "ανοιγμα" και επαλαμβανεις τη διαδικασια

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι καλή χρονιά εύχομαι με υγεία πάνω απο όλα.

 

Έχει κάνει κάποιος ανανέωση της βεβαίωσης επειδή πέρασαν 2 μήνες απο την αυτοψία?

Link to comment
Share on other sites

κανονικά πρέπει να ξαναδηλώσεις το ακίνητο από την αρχή (χωρίς να πληρώσεις πρόστιμα φυσικά, απλή έκδοση βεβαίωσης).

 

αυτό που δεν ξέρω είναι αν κανείς έχει επιχειρήσει και αν γίνεται να ανοίξει τη δήλωση, να αλλάξει ημερ/νία αυτοψίας και να ξανατυπώσει.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.