Μετάβαση στο περιεχόμενο

Άνοιξε ξανά η διαδικασία Πιστοποίησης Προσωρινών Επιθεωρητών από το ΥΠΕΚΑ


savas76

Recommended Posts

δεν ερχονται μου απαντησαν τηλεφωνικως οτι δεν εστειλαν σε κανεναν λογω οικονομικων προβληματων....αν εχουμε προβλημα εκτυπωνουμε την αποφαση....αυτα μου τα ειπαν χτες...

Link to comment
Share on other sites

επομενως κανονικα μπορω να κανω πιστοποιητικα χωρις ναχουν ερθει τα εγγραφα απλα με το εμαιλ που μουρθε!!.......τι δεν εχουν ελφτα? τα 150παραβολο που δωσαμε ποιος τοφαγε παλι? αντε νακανα και 10 ευρω τα χαρτια που θαπρεπε ναχουμε !!!

Link to comment
Share on other sites

ναι μπαινεις κανονικα με τους κωδικους σου...στο κουτακι προσωρινοι επιθεωρητες...σθμφωνω μαζι σου ακιε ...ποτε δεν φτανουν τα λεφτα....αφου τα πηρε η εφορια.....δεν τα πηραν αυτοι....οχι με τον αριθμο αιτησης,με τον αριθμο σου και τον κωδικο σου σαν προσωρινος που σου εδωσαν αυτοι...

Edited by mixyak790
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω εχω 3 πιστοποιητικα και τα καθυστερω γιατι δεν ηξερα αν ειναι νομιμο να τα κανω χωρις να εχουν ερθει τα χαρτια.........παντως μπραβο που επιασες γραμμη....εγω 3 μερες ολο μιλα !!

Link to comment
Share on other sites

.............

Εξετάσεις (όταν γίνουν): 50

...............

 

Εξετάσεις όταν γίνουν είναι 150 € ανά κατηγορία !!!

 

Ακόμη, δεν ανέφερες και το παράβολο 100€/έτος και ανά κατηγορία

για ανανέωση της άδειας, όπως (λανθασμένα κατά την γνώμη μου) το ερμηνεύει η κα. Καραβασίλη!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

100/ετος......οτι βγει στα επομενα 3 χρονια.....μετα θα πεσει αναδουλεια και σε αυτο.......οταν ισχυει για 10 χρονια αντε να τον ξαναδεις

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ο νέος υπουργός έχει υπογράψει μέχρι στιγμής 13 πράξεις από τις οποίες οι 7 αφορούν σε μετακίνηση στελεχών εκτός έδρας! Περιμένω εδώ και ένα μήνα την υπογραφή ΥΑ για την προσφυγή μου που γνωρίζω ότι έγινε δεκτή αλλά...

Μου φαίνεται θα αναπολήσουμε την υπηρεσιακή κυβέρνηση. Νομίζω λειτουργούσε πολύ πιο δυναμικά, αν μη τι άλλο...!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.