Μετάβαση στο περιεχόμενο

Buildingcert εκτός λειτουργίας;


ΚΩΝ/ΝΟΣ

Recommended Posts

Ακριβως. Εκει κολλαει

Μας συνηθισε 40 ημερες που δε βγαινανε ΠΕΑ και μολις ειπε να ερθει πελατης να δουμε κι εμεις το χρωμα του χρηματος, κολλησε....

Link to comment
Share on other sites

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later

 

 

Kαλά ...ένας ένας ρε παιδιά, Τόσα ΠΕΑ μαζεμένα που να αντέξει το σύστημα!   :smile:  :smile:  :smile:

Link to comment
Share on other sites

Τι?  έφτιαξε πριν τις 9:15?

 

 

 

Όντως έφτιαξε..

 

Σιγά τώρα με το μαλακό... αφήστε και κανά ΠΕΑ για αύριο :smile:  :smile:

Edited by antloukidis
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ή εγω έχω πρόβλημα με τον server ή κάτι φτιάχνουν στο buildingcert.... γιατί σέρνεται

 

 

Επανέρχομαι

Μετά απο 3 συνεχόμενες προσπάθειες να μπω ...με πέταξε και τις 3 έξω

 

ΥΓ

Όχι οτι έχω ΠΕΑ... αλλά απο περιέργεια μπήκα να δω αν με έχουν αποκλείσει γιατί ή άδεια μου έληξε στις 16/2/14

 

Θέλουν 100 Ε, αλλα μέχρι να επαναφέρουν το αρχικό καθεστώς περί κατάθεσης ΠΕΑ στα μισθωτήρια, θα πάρουν τα ....... μου

Edited by dib
Link to comment
Share on other sites

Εγω μπαινω κανονικα συναδελφε

Βεβαια η αδεια μου ληγει 26.09.2014

Δε νομιζω πως θα συγκινηθουν με τη μη καταβολη των 100€ απο μερους σου παντως ωστε να τα ξανακανουν υποχρεωτικα :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

...ή άδεια μου έληξε στις 16/2/14

 

Στους πελάτες έξω από την πόρτα σου δώσε το email μου! :smile:  

Link to comment
Share on other sites

Εγω μπαινω κανονικα συναδελφε

Βεβαια η αδεια μου ληγει 26.09.2014

Δε νομιζω πως θα συγκινηθουν με τη μη καταβολη των 100€ απο μερους σου παντως ωστε να τα ξανακανουν υποχρεωτικα :mrgreen:

Υποτιθεται πως εως 8-8-2014 πρεπει όλοι να δωσουμε εξετάσεις για ληψη οριστικης αδειας.Αλλά αυτό ειναι αλλη ιστορια.Ας φροντισει ο Κος Θεοχάρης να βρεί την περιφημη βαση δεδομένων του ΥΠΕΚΑ για τα ΠΕΑ ωστε να εφαρμοστει ο νομος για τα μισθωτήρια και μετα βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.