Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Buildingcert εκτός λειτουργίας;


ΚΩΝ/ΝΟΣ

Recommended Posts

Μιλησα με υπευθυνους του buildingcert... ΟΛΕ!

Αφοτου μου αρνηθηκε οτι το προβλημα υφισταται απο χτες, συγκεκριμενα ειπε πως βλεπει στη βαση δεδομενων να εχουν ανεβει πολλα χτες, το πως δεν το γνωριζω, μου ειπε οτι δοθηκε εντολη να διορθωθει και μετα απο κανα μισαωρο υπομονης ολα θα λυθουνε... Δεν ειναι κατι βαρυ, ειπε....

Link to comment
Share on other sites

Ολο το βραδυ ξενυχτησα νομιζοντας οτι εχω κανει καποιο λαθος και εσβηνα και ξαναπερνουσα το αρχειο. Μέχρι που σημερα το πρωι, μου κοψε και μπηκα στο φορουμ, γιατι οπως λενε και οι συναδελφοι παραπάνω τα τηλεφωνα στο υπουργειο δεν απαντανε. Ας ελπισουμε να λυθει συντομα το προβλημα, για να μην συνεχισουν να μας εκθετουν στους πελατες μας

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Το τραγικοτερο της υποθεσης ειναι οτι μου αρνιοταν ο τυπος στο τηλεφωνο πως το προβλημα υφισταται απο χτες γιατι, λεει, ανεβηκαν πολλα πιστοποιητικα στο σερβερ...

 

Ειναι το τελευταιο τεταρτο, λεει...

 

Κι εγω γιατι δε μπορω να βγαλω πιστοποιητικο απο χτες δηλαδη?

Link to comment
Share on other sites

Ξενύχτησα χθές σπάζοντας το κεφάλι μου και τελικά ευτυχώς που μούκοψε να κοιτάξω στο φόρουμ. Τι να πω! Δεν σκέφτονται κανένα μας? Απαράδεκτο!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.