Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτοβολταϊκές ομορφιές


silver_bullet

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 159
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι σταβλο?Ειμαι σιγουρος οτι η πολεοδομια το εχει καταχωρημενο ως σπιτι.Ας μην παιζουμε με τα γουστα των ανθρωπων. :)

Link to comment
Share on other sites

Όταν η Δύση δεν μας αρκεί, μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε τον νότιο προσανατολισμό με τον παρακάτω τρόπο!! :wink:

Νομίζω την παρακάτω φωτογραφία την είχα βγάλει μέσα στην πόλη των Γιαννιτσών τον Οκτώβρη του 2012, σε κεντρικό δρόμο.

post-1668-0-28195100-1365254348_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επειδή αυτά που βλέπω ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ, προτείνω να ετοιμάσουμε μια επιστολή με λίστα όσων τέτοιων ομορφιών γνωρίζει ο καθένας και να τη στείλουμε στο ΔΕΔΔΗΕ.

 

Γιατί... Την πρώτη φορά κάνεις το μα#@$#$κα, τη δεύτερη κάνεις το μα#$%κα... ε την τρίτη είσαι μα#$κας!

Link to comment
Share on other sites

Εχω δει και εχω δει ομορφιές, αλλα σαν αυτη πουθενα! Αυτος που τα έβαλε έτσι κοιμάται ήσυχος....!!!!!

Edited by Bill22
Link to comment
Share on other sites

πραγματικά τέτοια κ εγώ πρώτη φορά έχω δει.Όποιος την έκανε του αξίζει βραβείο.

 

 

το θέμα είναι ότι αυτοί δούλεψαν και εμείς τον ήπιαμε

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Επίσης στα ΓΙανιτσα κοντά στο ΙΚΑ έχουμε άλλα 2 έργα τέχνης της ίδιας νομίζω εταιρίας.

Link to comment
Share on other sites

απίστευτη φωτογραφία , όντως έργο τέχνης , απορώ όμως αν η εταιρία υπεδειξε στον ιδιοκτητη οτι η παραπανω κατασκευη αποτελει παρανομία και αυτος

συμφώνησε ή δεν γνωρίζει λετε ?

Link to comment
Share on other sites

Φωτοβολταϊκά σε στάβλο...... :smile: :grin: :grin:

 

και ο ηλιακός για το "μέρος των θερμικών αναγκών σε ζεστό νερό του κτιρίου........." που είναι?????? :mrgreen: :shock: 8-)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.