Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κατάθεση δικαιολογητικών Β' φάσης του Ν.4014/2011


Recommended Posts

Αυτό το πράγμα με τα αρχεία ρε παιδιά είναι ένα τεράστιο μπέρδεμα. Με το που δεν μπορείς να σβήσεις κάποιο ανεβάζεις κάποιο άλλο με τίτλο ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ. Εν τω μεταξύ ό,τι γράφεις στα ελληνικά και το κάνεις download για να δεις αν το παίρνει σωστά στο κατεβάζει με τον τίτλο στα αλαμπουρνέζικα. Τί να κάνω τώρα να ανεβάσω 2η ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ με τον τίτλο σε greeklish; Προσπαθώ να καταλάβω το νόημα σε όλα αυτά. Ανέβασα εν τω μεταξύ και μια τεχνική έκθεση κατά λάθος σε μια θέση Διαγράμματος Κάλυψης. Βλακεία για την οποία δεν μπορώ να κάνω τίποτα. Αυτό το πράγμα είναι πρωτοφανές. Άντε να είσαι σίγουρος ότι τα αρχεία σου είναι σωστά εκεί μέσα. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και τα δικα μου αρχεια ενω τα εχω γραψει στα ελληνικα οταν παω να τα κατεβασω για να δω αν ανεβασα το σωστο...αλαμπουρνεζικα μου βγαζει...σιγα μην καθομαι να διορθων....αν ποτε τα δει κανεις θα διαβαζει αυτο που παει να κατεβασει.....α και  εγω ανεβασα λαθος αρχειο σε λαθος θεση......νομιζω πολυς κοσμος......δεν θα αγχωθω και για αυτο...! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συνάδελφοι ,

 

Απ΄ότι βλέπω για πληρότητα αρχείων απο τη στιγμή που ανέβασα το ΔΚ δε μου ζητάει κάτοψη. Φαντάζομαι δεν είμαι υποχρεωμένος να την ανεβάσω ή θα υπάρξει πρόβλημα ?

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν ξέρει. Προτίμησε καλύτερα να ανεβάσεις ότι ζητούσε ο νόμος ως απαραίτητο και όχι το προχειροσύστημα του ΤΕΕ.

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν ξέρει. Προτίμησε καλύτερα να ανεβάσεις ότι ζητούσε ο νόμος ως απαραίτητο και όχι το προχειροσύστημα του ΤΕΕ.

 

Καλησπέρα συνάδελφε,

 

 

Ούτε τομή ήμουν υποχρεωμένος να ανεβάσω κατα ΤΕΕ και όμως την ανέβασα αυτούσια από την άδεια χωρίς επέμβαση απλά για να δείξω τα ύψη. Όμως νομίζω με το ΔΚ ορόφου είμαι καλυμμένος και χωρίς κάτοψη αφού διακρίνονται όλες οι αυθαρεσίες.

 

Επίσης έχω υποχρέωση να ανεβάσω φύλλο υπολογισμού του προστίμου ?

Edited by maximos75
Link to comment
Share on other sites

Το απόσπασμα του νόμου που αναφέρει ότι καταργήθηκε η εισφορά υπέρ ΤΕΕ  ή απλώς ένα κενό (μηδενικό) τριπλότυπο είσπραξης υπέρ ΤΕΕ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.