Μετάβαση στο περιεχόμενο

Σεμινάρια ΙΕΚΕΜ-ΤΕΕ για μόνιμους ενεργειακούς επιθεωρητές


Recommended Posts

Γνωρίζει κάποιος πόσο συχνά είναι τα σεμινάρια του ΙΕΚΕΜ και πόσες ώρες θα διαρκεί το καθένα? Απ'ότι διάβασα στη αίτηση είναι 25 ώρες , 18 μάθηση και 7 πρακτική άσκηση.

Link to comment
Share on other sites

εντός διαστηματος 2 εβδομάδων (2-3 φορές την εβδομάδα). γενικά οι μέρες αυτές θα είναι κουραστικές, βαρετέεεεεεες! :sad:

Edited by anavatis
Link to comment
Share on other sites

25 ώρες για Εν Επ κτιρίων;; Τι λέτε βρε παιδιά! 80 ή 60 ώρες ήταν (δεν είμαι σίγουρος)! 1.5 μήνα διήρκεσαν! Τα 4 τελευταία μαθήματα ήταν πρακτική. Κάθε μάθημα ήταν 4 ώρες! Κεφάλι κουδούνι.. 2-3 φορές την εβδομάδα..

Edited by Earl
Link to comment
Share on other sites

Γράφτηκα σε ένα στην Ν.Ερυθραία (μην τρέχουμε και μακρυά.. :smile: ), 60 ώρες 3 φορές την εβδομάδα 5.30-9.00.....Κάπου 6 εβδομάδες βγαίνει. Υποχρεωτικά μόνο εννοείται...και μόνο για κτίρια..εννοείται πάλι

Link to comment
Share on other sites

μόνο τα υποχρεωτικά για το κέλυφος ήταν 450€, ναι αν θυμάμαι καλά ήταν 60ώρες μόνο αυτά 2-3 φορές την εβδομάδα., μάλλον στην επαρχία είναι πιο εντατικό για να βγουν οι ώρες- οι καθηγητές ήρθαν από Αθήνα-, 2-3βδομάδες, είχαμε και 8ωρα κάποιες μέρες πρωί-βράδυ με κενό! :sad: ειδικά οι μεσημεριανές ώρες ήταν φρικτές! μαζί με τα προαιρετικά έμαθα ότι ήταν 600€

Edited by anavatis
Link to comment
Share on other sites

Επομενα σεμιναρια παιδια ποτε εχει?? Δεν εχει δημοσιευθει κατι ακομα στο ιεκεμ απ οτι ειδα! Εχω κανει αιτηση αλλα πληρωμη δεν εχω κανει ακομη! Γνωριζει καποιος ποτε πρεπει να γινει η πληρωμη??

Link to comment
Share on other sites

Τα τελευταία δύο σεμινάρια έγιναν το ένα Δεκέμβριο και το άλλο γίνεται τώρα τον Ιανουάριο.

Αν έχεις γραφτεί θα σε ειδοποιήσουν τέλη του μήνα για να αρχίσεις από αρχές Φεβρουαρίου.

Μην ανησυχείς, πάντα ειδοποιούν έγκαιρα!

Τα λεφτά σου θέλουν να πάρουν, άρα υπομονή δυο βδομάδες περίπου!

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου είχαν πει από το ιεκεμ-τεε να κάνω την πληρωμή διότι οι θέσεις είναι περιορισμένες σε κάθε γύρω σεμιναρίων και τηρείται σειρά προταιρεότητας.αν είναι να τα πληρώσεις κάν' το μια ώρα νωρίτερα....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.