Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φάση Β' Αυθαιρέτων: Προσαρµογές στο σύστηµα δηλώσεων και βεβαιώσεων


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 433
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Γκουχ γκουχ.... ευτυχώς τέτοιου είδους πληρωμές τις έχω σε ξεχωριστό λογαριασμό (ΦΕΜ, ΤΣΜΕΔΕ, κλπ) για να τα έχω όοοταν θα χρειαστεί να τα πληρώσω.

 

Σωστό αυτό που λες, αλλά λες να μην μπορούμε να τα ανεβάζουμε? ... Η λογική λέει όχι βέβαια...

 

Από την άλλη, ο 4014 δεν αναφέρει το ΦΕΜ, οπότε... ???

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν κατάλαβα καλά ανεβάζουμε ότι είναι τσεκαρισμένο + κατόψεις + τομές.

Με τα ΦΕΜ που ακόμα δεν τα έχω πληρώσει λέω να μην τα ανεβάσω αφού δεν τα έχει ως προς την πληρότητα.

Έχει κάποιος άποψη για το 3β περί εταιρείας? Τι Ε9 ανεβάζουμε σε αυτήν την περίπτωση?

Μπα ρε φίλε το σκάνερ μου Α4 είναι... Προς Γαλόνη με βλέπω... Ξέρουμε κόστος σκαναρίσματος?

Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια...

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να αγοράσεις ένα σκάνερ, έστω Α4 και "απλό"... θα σου χρειαστεί ΣΤΑΝΤΑΡ !!!

Link to comment
Share on other sites

Μα Α4 έχω. Αλλά είναι πολύ μικρό. Πως θα σκανάρω ένα π.χ. σχέδιο κάλυψης που έχω 2μ. μήκος? 

Υπάρχει τρόπος να γλιτώσω τα έξοδα του σκαναρίσματος? Κάποτε συζητούσαμε αν μπορεί να γίνει με φωτογραφική μηχανή... Το εφαρμόζει κανένας?

Link to comment
Share on other sites

Αααα.... τώρα κατάλαβα... Προσωπικά όταν πηγαίνω και παίρνω την άδεια, εκτός από φωτοαντίγραφα τα σκανάρω κιόλας για να τα έχω έτοιμα.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι σήμερα την τελευταία περίπου χρονιά έκαψα δύο Α4 scanner (πολυμηχανήματα) και ήδη δουλεύω στο τρίτο.....

35 ευρώ κάνουν εξάλλου.....

Edited by ΙΑΣΟΝΑΣ
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω εγώ απελπίστηκα... Έχω το φάκελο της πολεοδομίας ενός πελάτη.

Πρέπει να βγάλω πρώτα φωτοτυπίες όλα τα σχέδια που με χρειάζονται για να δουλέψω πάνω τους... και μετά να τα σκανάρω κιόλας σε κατάστημα γιατί είναι μεγάλα και δεν μπορώ με το Α4 που έχω για να τα ανεβάσω? Πάει το πενηντάρικο.............

Και τα λεφτά τα έχω φάει...

Edited by alexdam
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.