Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αυξήσεις φωτιά σε ΕΤΑΑ-ΤΣΜΕΔΕ


ilias

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

φιλε  pantsel   μην  ανησυχεις 

λεφτα  πηραν  οι  τραπεζες  και  θα  μας  σωσουν  ολους  .

τωρα  μολις  ξεκινησαν  να  τα  ξοδευουν   και  σε  διαφημισεις  ,  αρα  χρηματα  υπαρχουν .

Link to comment
Share on other sites

Στα @@ μου οι αυξήσεις του ΤΣΜΕΔΕ η δουλειά μου πάει γ@@@@ντας τα λεφτά τρέχουν από τα  πατζάκια μου και θα ήθελα να αυξηθεί κι άλλο για να μην μπορείτε εσείς οι μικροί να ανταπεξέλθετε και να τα κλείσετε τα γραφειάκια σας γατάκια. 

 

Υ.Γ.1.  ξέρετε καμιά καλή τράπεζα του εξωτερικού να βγάλω τα λεφτά μου; 

Υ.Γ. 2. Όσοι μηχανικούληδες δεν μπορείτε να πληρώσετε το ΤΣΜΕΔΕ μπορείτε να έρθετε να δουλέψετε στο γραφείο μου. Οι δουλείες μου είναι τόσες πολλές που χρειάζομαι τουλάχιστον 32 μηχανικούς. Με μπλοκάκι 800 μεικτά και θα σας πληρώνω το ΤΣΜΕΔΕ.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

.... και θα ήθελα να αυξηθεί κι άλλο για να μην μπορείτε εσείς οι μικροί να ανταπεξέλθετε και να τα κλείσετε τα γραφειάκια σας γατάκια.

Υ.Γ. 2. Όσοι μηχανικούληδες δεν μπορείτε να πληρώσετε το ΤΣΜΕΔΕ μπορείτε να έρθετε να δουλέψετε στο γραφείο μου. Οι δουλείες μου είναι τόσες πολλές που χρειάζομαι τουλάχιστον 32 μηχανικούς. Με μπλοκάκι 800 μεικτά και θα σας πληρώνω το ΤΣΜΕΔΕ. 

 

Συνάδελφε

Εύχομαι οι δουλιές σου όντως να πάνε όπως τα περιγράφεις,  αλλά επειδή θεωρώ οτι είναι πολύ προκλητικό και συνάμα κακόγουστο το σχόλιο σου, δεν μου αφήνεις άλλα περιθώρια απο το .... -1

 

ΥΣ

Αφήνω μια περίπτωση στο να μην κατάλαβα το χιούμορ σου (αν είναι τέτοιο), οπότε γράψε λάθος στην αρνητική μου ψήφο και ζητάω συγγνώμη

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

dib,o ανθρωπος κανει χιουμορ

 

Ναι ρε dib, πλάκα κάνει ο άνθρωπος.

Και είναι και πολύ πετυχημένο.

 

Εντάξει συνάδελφοι κατάλαβα και ευχαριστώ που το επιβεβαιώνετε

 

Ζητάω ταπεινά συγνώμη απο τον συνάδελφο kostas_super_3

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.