Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέες εισφορές ΤΣΜΕΔΕ-ΕΤΑΕΕ


aifan

Recommended Posts

το ειδιοποιητηριο ειναι πλαστό... εγω δεν ανησυχώ ... η προεδραρα μας θα μας φτιαξει και επισης εχουμε πρωτη φορα αριστερα ... οποτε μην χανετε τσαμπα τον υπνο σας θα παμε καλα.... εγω για το μόνο που ανησυχώ ειναι αν θα παω φετος μυκονο, σαντορινη ή σαιν τροπε και ποιον θα αφήσω πίσω στο γραφειο για να κλεινει ραντεβου με τους πελατες .. 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μιας και ειμαστε σε πνευμα διορθωσεων, δε μπορει καποιος να διορθωσει και τον τιτλο του θεματος;;; 2 χρονια τωρα 'ΕΤΑΕΕ'...

 

Οσο για το ειδοποιητηριο-μονταζ, πραγματι αυτα θα ειναι τα ποσα για πολυ κοσμο, αν δεν αλλαξει κατι. Αυτο που ακουγεται ειναι οτι οι (2) παρατασεις δοθηκαν ακριβως για να προλαβει να περασει ενας νομος που θα αναιρει/αναστελλει/ακυρωνει τις αυξησεις. Εχω την αισθηση ομως οτι και αυτο περιμενει με τη σειρα του τη συμφωνια με τους δανειστες.

Link to comment
Share on other sites

εγώ ξέρω ότι στους 4 μήνες που είναι κυβέρνηση το μόνο που έκαναν είναι να προσλάβουν τις καθαρίστριες και τη δημοτική αστυνομία, να δώσουν κάτι ψιλά στους δεητζήδες και να μας τα πρήζουν κάθε φορά μ ε τις κόκκινες γραμμές και να νομίζουν ότι είναι ακόμη αντιπολίτευση..βγάλτε μια απόφαση να τελειώνουμε ...και επιτέλους όχι άλλο Ρωμανιάς στην τηλεόραση

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Απο που και πως μπορω να δω τι χρωσταω ακριβως, δηλαδή τι χρωστάω απο το 2014 συν τις προσαυξήσεις και πως κατεβαζω τα ειδοποιητηρια? Χρειαζεται να πάω απο τσμεδε η ηλεκτρονικά τα βλέπω όλα αυτά? Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι ασφαλισμένος το 2003 στο ΤΣΜΕΔΕ και οι εισφορές από ότι μου είπαν στο τοπικό γραφείο είναι περίπου 2600 ευρώ το εξάμηνο 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Εγώ είμαι ασφαλισμένος το 2003 στο ΤΣΜΕΔΕ και οι εισφορές από ότι μου είπαν στο τοπικό γραφείο είναι περίπου 2600 ευρώ το εξάμηνο 

 

 

ήταν το προηγούμενο εξάμηνο, τώρα πάνε στα 3.000

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.