Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Μια ερώτηση γιατί δεν έχω ξαναφτάσει στην τελική φάση του Εξοικονομώ. Ο προμηθευτής δίνει μια Υπεύθυνη δήλωση με τον λογαριασμό IBAN; Υπάρχει κάπου αυτό γιατί το ψάχνω στον οδηγό του προγράμματος και δεν το βρίσκω.

 

ΑΚΥΡΟ το βρήκα σε προηγούμενο post

Edited by liv25k
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στην Εθνική που είμαι συνεργάτης εκτιμητής μου είπαν πως η Υ.Δ. ζητήθηκε από την BlackRock μετά από έλεγχο που έκανε σχετικά με το εξοικονόμηση

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Α ναι; Καλά θα μπορούσαν βέβαια να ενημερώσουν κάπου. Αλλά τί ψάχνεις να βρεις, εδώ τα χαρτιά της τράπεζας με την αίτηση ωφελουμένου έχουν πάνω τους παλιούς πίνακες επιλέξιμων προϋπολογισμών με τους περιορισμούς του U στα κουφώματα. 

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η υπέυθυνη δήλωση, που την θέλουν και από τον σύμβουλο, διαφέρει λιγάκι από τράπεζα σε τράπεζα. Πας στην τράπεζα και τους το ζητάς. Το βγάζει και φωτοτυπίες για να το έχεις και τελείωσες.

Link to comment
Share on other sites

Κύριοι καλησπέρα.

Στο εξοικονόμησ κατ' όικον για διαμέρισμα πολυκατοικίας

αν θέλει στα πλαίσια ναβάθμισης να τοποθετήσει αντλία θερμότητας

αυτή η δαπάνη εντάσσεται στην παράγραφο 3.Β ή 3.Δ.

Δηλαδή με τα 5.000 ή με τα 15.000

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Κάνω το 2ο ΠΕΑ για το πρόγραμμα και χρειάζομαι την βοήθειά σας. Στο 1ο ΠΕΑ είχα γράψει μόνωση δώματος 19,37μ2. Στο δελτίο αποστολής και τιμολόγιο για την μόνωση αναφέρονται 19,37τ.μ. Εγώ στο 2ο ΠΕΑ που κάνω θα πρέπει να γράψω 20τ.μ? ή 19,37τ.μ?

Link to comment
Share on other sites

ωχ, ήθελα να γράψω ότι στο 1ο ΠΕΑ έχω γράψει 19,37τ.μ και στο τιμολόγιο που εκδόθηκε γράφει 20τ.μ. Εγώ στο 2ο ΠΕΑ θα γράψω 20τ.μ?

κάποια γνώμη?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.