Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Μία παράλειψη βρήκα μόνο στο έγγραφό σου.

Όταν πχ γράφεις 3Δ, να το βάζεις και ολογράφως μέσα σε παρένθεση

πχ

3Δ (Τρία Δέλτα)

 

Διαφορετικά μπορεί να μπερδευτούν...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μια χαρά καταλαβαίνουν ρε 'συ Νάση. Κάνουν ότι δεν δεν καταλαβαίνουν, μπας και σιχαθεί-βαρεθεί-απηυδήσει κανείς, τα παρατήσει και δεν δώσουν λεφτά που δεν είναι δικά τους, οι παλιοκουφάλες...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Το πραγμα δεν παει εκει, αλλου παει

Να βαρεθει ο εκαστοτε ενεργειακος επιθεωρητης, να τα παρατησει και να αναλαβουν εταιρειες παρα τη τραπεζα (ευρωσυμβουλοι κετς) να διακινησουν ολο το φακελο εξ αρχης χωρις να ζαλιζουν τα @@ κανενος υπαλληλου και να αποκομισουν και κερδος, που τωρα το τρωει ολο το λαμογιο ο ελευθερος επαγγελματιας ιδιωτης μηχανικος τρομαρα του.

 

Για εκει τη βλεπω τη δουλεια.

Γι αυτο τελευταια εχω συμβληθει με μια τετοια εταιρεια στη Βορειο Ελλαδα και δε μου ζαλιζει τα @@ κανενας...

Link to comment
Share on other sites

Το πραγμα δεν παει εκει, αλλου παει

Να βαρεθει ο εκαστοτε ενεργειακος επιθεωρητης, να τα παρατησει και να αναλαβουν εταιρειες παρα τη τραπεζα (ευρωσυμβουλοι κετς) να διακινησουν ολο το φακελο εξ αρχης χωρις να ζαλιζουν τα @@ κανενος υπαλληλου και να αποκομισουν και κερδος, που τωρα το τρωει ολο το λαμογιο ο ελευθερος επαγγελματιας ιδιωτης μηχανικος τρομαρα του.

 

Για εκει τη βλεπω τη δουλεια.

Γι αυτο τελευταια εχω συμβληθει με μια τετοια εταιρεια στη Βορειο Ελλαδα και δε μου ζαλιζει τα @@ κανενας...

Τι αμοιβές δίνει η εταιρία φίλε; 

Επίσης πότε πληρώνει κατά την εκταμίευση της υπόθεσης; 

Link to comment
Share on other sites

Μου δινει τα ΠΕΑ κανονικα και ποσοστο επι του τελικου προυπολογισμου.

Μερος αυτου προκαταβαλλεται και μερος αυτου στην τελικη εκταμιευση.

Επετρεψε μου να μη μιλησω με νουμερα εδω μεσα.

Πριβε ο,τι θες

Link to comment
Share on other sites

Αρα για να καταλαβω : Πληρωνεσαι τα 2 ενεργειακα και καποιο ποσοστο  επι του προυπολογισμου του εργου?

 

Αμοιβη συμβουλου εργου δικια τους? Συνεργεια δικα τους να υποθεσω?

 

Ειστε μηπως και μια ''ομαδα'' μηχανικων που ανταλλαζετε μεταξυ σας τις δουλειες?

Edited by salpigoal
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

2 απορίες:

Μπορώ για διαμερισμα να παρω επιδοτηση για επιτοιχιο λεβητα αεριου και ενεργειακο τζακι μαζι?

Για την ωρα το διαμερισμα θερμαινεται με κεντρικη θερμανση πετρελαιου.

 

Ευχαριστω.

Συνεχίζοντας την αναζητηση αν μπορει να επιδοτηθει ενεργειακο τζακι και Α.Θ. θυμηθηκα οτι ειχα βρει το παρακατω θεμα συναδέλφου:

 

http://www.michanikos.gr/topic/36599-%CE%95%CE%BE%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CF%8C%CE%BC%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CE%BA%CE%B1%CF%84-%CE%BF%CE%AF%CE%BA%CE%BF%CE%BD-%CE%B8%CE%AD%CF%81%CE%BC%CE%B1%CE%BD%CF%83%CE%B7-%CE%B7%CE%BB%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%AC-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%BB%CE%AF/page-18

 

Ακομα, εχει κανεις ευκαιρο  σχετικο τηλεφωνο για να ρωτησω αποριες μου σχετικα με το προγραμμα, το 2109797400 ισχυει?

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.