Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Το έχω τοποθετήσει και στις αγγελίες ,  με την ανοχή των συντονιστών το τοποθετώ και εδω

 

Ζητείται Μηχανικός με εμπειρία στο παραπάνω πρόγραμμα για ένταξη κατοικίας στην Κέρκυρα.

Περισσότερες πληροφορίες σε π.μ.
 
Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ποια αιτηση συναδελφε ? σε ποιο σταδιο εννοεις?

τον δεχτηκε η τραπεζα ? μετα ετοιμασε φακελο και οταν ο φακελος πηγε στο ετεαν δεν τον δεχτηκαν?

εαν εννοεις οτι δεν τον δεχτηκαν καν στην τραπεζα για να παρει το δανειακι τοτε ειναι συχνο φαινομενο διοτι οι τραπεζες τωρα δεν δινουν ουτε 3000 ευρω δανειο..

Στο σταδιο της προεγκρισης απο τη τραπεζα. Δε τον δεχτηκε η τραπεζα δηλαδη.

Link to comment
Share on other sites

συναδελφε οπως σου ειπα εχουν στενεψει πολυ τα ορια για δανεια ακομα και τοσο μικρα.

ουτε ο ιδιος ο υπαλληλος της τραπεζας δεν μπορει να παρει προεγκριση . μου λεει με εκοψαν απο τα κεντρικα.

ολα γινονται στα κεντρικα και δεν μπορουν ουτε καν να εξηγησουν οι τοπικοι υπαλληλοι.

ρωτα τους μονο εαν βαλει εγγυητη μηπως και μπορεσουν να τον δεχτουν. βεβαια ο εγγυητης πρεπει να ειναι διαμαντι με μεγαλο δηλωθεν εισοδημα και καθαρος απο τραπεζες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

 

Μπορώ για διαμερισμα να παρω επιδοτηση για επιτοιχιο λεβητα αεριου και ενεργειακο τζακι μαζι?

Για την ωρα το διαμερισμα θερμαινεται με κεντρικη θερμανση πετρελαιου.

Ευχαριστω.

Παιδια γνωριζει κανεις κατι για το παραπανω?

Edited by Πάνος
Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω δοκιμάσει, αλλά σε περίπτωση που έχω και μετά απο πολύ ψάξιμο και τηλ. στην βοήθεια του προγράμματος κατέληξα οτι δεν γίνεται. Ένας τρόπος που σκέφτηκα είναι να δηλώσω π.χ. τον λέβητα 80% και το τζάκι 20%, ανάλογα τον χώρο που καλύπτει αλλά δεν γίνεται. Αναφέρεται και στις οδηγίες (ΤΟΤΕΕ, Δ.Ε. Δ.Κ. δεν θυμάμαι ακριβώς) εαν έχουμε εφεδρική πηγή θέρμανσης δεν λαμβάνεται υπ' όψιν. Οπότε δεν δηλώνεται στο ΠΕΑ ->δεν συνυπολογίζεται στην εξ' οικονόμηση ενέργειας->δεν επιδοτείται.

Αν έχεις χρόνο και όρεξη προσπάθησέ το και αν πετύχει ενημερώνεις.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω, ειχα διαβασει σε παλαιοτερα posts οτι ειχε επιδοτηθει ενεργειακο τζακι σε συνδυασμο με αλλο συστημα θερμανσης.

Μου ειχε κανει εντυπωση γι αυτο και ξαναρωτησα μηπως ειχαμε κατι νεοτερο.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχετε ελεύθερο χρόνο, δείτε με τι ασχολούμαστε (υποχρεωτικά).... 

 

 

Επιστολή.pdf

Edited by nzerman
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.