Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φορολογικές Υποχρεώσεις Ελεύθερου Επαγγελματία με βιβλία κατηγορίας Β


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπορείς αλλά πρέπει να ακολούθησεις κάποιες οδηγίες που έχουν βγάλει στο Taxis είναι η φωτό.

 

Αλλά και να δεις αυτό 

http://www.taxheaven.gr/news/news/view/id/17999

 

Ωραία .... πράγματα δηλαδη ....

post-2272-0-22695700-1395557228_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να "χαθεί η μπάλα" τελικά και από εμάς και από τους λογιστές... καλά ξεμπερδέματα...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να "χαθεί η μπάλα" τελικά και από εμάς και από τους λογιστές... καλά ξεμπερδέματα...

  

Για τη δεύετρη ομάδα δε νομίζω ότι θα χαθεί η μπάλα. κάναμε καλή προπόνηση τα τελευταία χρόνια :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ε20 έχουν υποχρέωση οι πελάτες μας να κάνουν και χωρίς να έχει γίνει παρακράτηση φόρου???Αμοιβές που μας κατέβαλαν μικρότερες των 300,00 Ευρώ???Ας απαντήσει κάποιος, παρακαλώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ε20 έχουν υποχρέωση οι πελάτες μας να κάνουν και χωρίς να έχει γίνει παρακράτηση φόρου???Αμοιβές που μας κατέβαλαν μικρότερες των 300,00 Ευρώ???Ας απαντήσει κάποιος, παρακαλώ πολύ!!!

 Exουν , αλλά αυτό εσάς πως σας αφορά ? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να τους ενημερώσω, νομίζω δεν θα το έχουν πάρει είδηση και από διασταυρώσεις με αυτά που θα δηλώσω εγώ...ίσως τους προκύψει εμπλοκή...έτσι δεν είναι??

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να τους ενημερώσω, νομίζω δεν θα το έχουν πάρει είδηση και από διασταυρώσεις με αυτά που θα δηλώσω εγώ...ίσως τους προκύψει εμπλοκή...έτσι δεν είναι??

  Εσείς θα τους ενημερώσετε για τις όποιες φορολογικές τους υποχρεώσεις ?     

Link to comment
Share on other sites

Σωστά, αλλά δεν θέλω να τους δημιουργηθεί πρόβλημα..

Σωτήρη γνωρίζεις εαν στο Ε-3 εγώ θα πρέπει να περάσω τα ΑΦΜ τους και τα ποσά τους ξεχωριστά?? οπότε θα τους εκθέτω σε περίπτωση μη υποβολής από αυτούς του Ε-20??

Edited by migadikos
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.