Μετάβαση στο περιεχόμενο

Από τις 09/09 οι αιτήσεις εγγραφής στο Εγγραφής στo Μητρώo των Μόνιμων Ενεργειακών Επιθεωρητών


Engineer

Recommended Posts

Ξεκίνησε η διαδικασία υποβολής δικαιολογητικών για την εγγραφή στο Μητρώο Μονίμων Επιθεωρητών.

 

Καλές δουλειές.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 281
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγώ έκανα την αίτηση και μου έβγαλε ότι υπάρχει ήδη. Μάλλον επειδή παρακολούθησα τα σεμινάρια. Συγνώμη που ρωτάω και πάλι άλλα δεν μπορώ να βρω που αναφέρει τα δικαιολογητικά, τόση στραβομάρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Υπεύθυνη Δήλωση

Βεβαίωση Επαρκούς Παρακολούθησης     

Φ/Α Ταυτότητας ή Διαβατηρίου     

Αντίγραφο Διπλώματος ή Πτυχίου

 

Παράβολο 50 ευρω

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Κάτι για παράβολο μου βγάζει. Που παίρνουμε το παράβολο και τι παράβολο είναι αυτό? Ξέρει κανείς πόσο κοστίζει και πως το ζητάμε κι από πού?

Link to comment
Share on other sites

Σημαντικό: Χρησιμοποιήστε explorer γιατί εμένα με το Chrome δεν ειχε ενημερωθεί η αρχική σελίδα....δεν ξέρω γιατί....

Link to comment
Share on other sites

Κάτι για παράβολο μου βγάζει. Που παίρνουμε το παράβολο και τι παράβολο είναι αυτό? Ξέρει κανείς πόσο κοστίζει και πως το ζητάμε κι από πού?

το λενε παραπαπανω,  δες τα προηγουμενα ποστ(!!!!)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Χαζή ερώτηση, αλλά στο 2ο βήμα της αναγγελίας, εκεί που δημιουργούμε τον ΚΜΧ, υποτίθεται ότι πρέπει να στείλουμε τα δικαιολογητικά με e-mail. Ποια δικαιολογητικά όμως; Υπάρχει κάπου λίστα δικαιολογητικών και δεν τη βλέπω;

 

 

Άκυρο. Τώρα είδα τα σχόλια που προηγήθηκαν (άργησε το refresh)

Link to comment
Share on other sites

εγώ έκανα την αίτηση και μου έβγαλε ότι υπάρχει ήδη. Μάλλον επειδή παρακολούθησα τα σεμινάρια. Συγνώμη που ρωτάω και πάλι άλλα δεν μπορώ να βρω που αναφέρει τα δικαιολογητικά, τόση στραβομάρα!!!

 

Αν έχεις κάνει ήδη αίτηση και απρακολούθησες τα σεμινάρια, τότε συνδέσου με τους παλιούς σου κωδικούς (δεν χρειάζεται νέα αίτηση!).

Μόλις συνδεθείς και σε βάλει στην αρχική σελίδα, θα δεις ένα νέο μήνυμα που έχει βγει και λέει "Νέο: Αναγγελίες Έναρξης Δραστηριότητας Μόνιμου Ενεργειακού Επιθεωρητή"

 

Αν πατήσεις σε αυτό, θα δεις ότι υπάρχουν 3 στάδια για την υποβολή αναγγελίας έναρξης. Σε καθένα υπάρχει μια επιλογή για να διαβάσεις τις οδηγίες. Όταν πας στο 3ο και τελευταίο στάδιο, θα δεις τον πίνακα με τα απαραίτητα έγγραφα για να κάνεις αίτηση.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.