Μετάβαση στο περιεχόμενο

Από τις 09/09 οι αιτήσεις εγγραφής στο Εγγραφής στo Μητρώo των Μόνιμων Ενεργειακών Επιθεωρητών


Engineer

Recommended Posts

τα αρχεία σε πόσα mail τα στείλατε? με ποιό τρόπο? ονομάζετε τα αρχεία? γράφετε κάποιο κείμενο στο mail?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 281
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παμε γερα...φαση 2/3 βγαζει 1 αρχεια παρεληφθεντα, 1 αρχεια αποσπασμενα...(και για τα 2 δικαιολογητικα)...

 

αλλα φαση 3/3 τιποτα ακομα...

Link to comment
Share on other sites

Από τα διακαιλογητικά που πρέπει να επισυνάψουμε μόνο η  Υπεύθυνη δήλωση  θα πρέπει να φέρει θεώρηση του γνησίου της υπογραφής απο Δημόσια Αρχή;

Τα υπόλοιπα διακαιολογητικά απλά αντίγραφα;

Edited by xrisma
Link to comment
Share on other sites

Η βεβαίωση εγγραφής στο ΤΕΕ ποια είναι ? Έχω την άδεια άσκησης επαγγέλματος και ένα έγγραφο που λέει ότι μετά την...αίτηση μου ...είμαι μέλος του ΤΕΕ κ.τ.λ. Να στείλω την άδεια άσκησης επαγγέλματος ?

 

H βεβαίωση από το mytee κάνει ?

Edited by nik
Link to comment
Share on other sites

Είτε άδεια άσκησης, είτε την βεβαίωση από ΤΕΕ....δεν είναι εργολήπτης δημοσίων έργων μπλα μπλά....το ίδιο κάνει. Αλλωστε υπάρχει αριθμός πρωτοκόλου, αριθμός μέλους, μπορούν να τα διασταυρώσουν αν θέλουν

Link to comment
Share on other sites

Είτε άδεια άσκησης, είτε την βεβαίωση από ΤΕΕ....δεν είμαι εργολήπτης δημοσίων έργων μπλα μπλά....το ίδιο κάνει. Αλλωστε υπάρχει αριθμός πρωτοκόλου, αριθμός μέλους, μπορούν να τα διασταυρώσουν αν θέλουν

ουπσ το ξανάστειλα....σόρυ

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μόνο σε μένα δε δουλεύει η Β φάση; κλικάρω Αίτηση για 2η φάση Μητρώου Προσωρινών Ενεργειακών Επιθεωρητών

 

και μου βγάζει

HTTP Status 404 - /KENAK_Inspectors_130909_1308/fillInsertRequest_new.view

 

Δοκίμασα κι από άλλο υπολογιστή, κι από explorer/mozzila. Τί κάνω λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.