Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγκρίθηκε πρόγραμμα ενίσχυσης δικαιούχων για την απόκτηση της ιδιότητας του Ενεργειακού Επιθεωρητή


ikoutoulas

Recommended Posts

Εγώ δεν την έβαλα "αναλυτικά" κάπου γιατί με αυτά που γράφουν δεν πρέπει να μπει...αν στέκουν αυτά που λένε.

 

Συμπλήρωσα όμως ότι έλαβα επιδότηση ΕΣΠΑ το 2010. Αυτήν την φράση όπως την γράφω τίποτα άλλο.

 

Και έχω κάνει ξεχωριστή ΥΔ στο word (με στοιχεία κ.τ.λ.) για την deminimins όπως στο παράρτημα 2. Και στους 2 πίνακες έχω (-) σε όλα και απλά αναφέρω ότι πήρα ΕΣΠΑ το 2010. 

 

Αλλά δεν είμαι 100% σίγουρος αν αυτό είναι το σωστό...

Edited by nik
Link to comment
Share on other sites

Μα σου λέει ο άλλος συνάδελφος ότι πληρώθηκε το 2010....! Δεν το είδες ? Και του λες να το βάλει στον πρώτο πινακα. 

 

Δεν απευθύνομαι στον άλλο συνάδελφο, απευθύνομαι στον παράλλο συνάδελφο που ρώτησε αν το ΝΕΕ ανήκει στο De Μinimis η όχι, προφανώς και αυτός που πληρώθηκε το 10 να μη συμπληρώσει τίποτα! Τρώμε κάτι κολλήματα ώρες ώρες...

Link to comment
Share on other sites

Από το σημερινό newsletter του ΤΕΕ.

 

"Απαραίτητη προϋπόθεση για την καταβολή του ποσού στο δικαιούχο, είναι η επιτυχής παρακολούθηση του εκπαιδευτικού προγράμματος που επέλεξε και η αντίστοιχη επιτυχής απόκτηση της ιδιότητας του Ενεργειακού Επιθεωρητή από την αρμόδια υπηρεσία του ΥΠΕΚΑ, σύμφωνα με τα οριζόμενα στο άρθρο 31 του Νόμου 4111/2013 (ΦΕΚ Α΄ 18) και στο άρθρο 52 του Νόμου 4178/2013 (ΦΕΚ Α΄174)."

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.