Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

Κατάφερα εν τέλει να επικοινωνίσω...με ενημέρωσαν ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα με την "καρτέλα" μου  κ γι αυτό δεν μου τυπώνει. Δεν έχει να κάνει με browser και συναφή.

Θα πρέπει να πάω από εκεί.

Edited by jackson
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μα καλά κατάφερες να επικοινωνήσεις και δε ρώτησες , ρε παιδιά καμιά παράταση θα παίξει?

Link to comment
Share on other sites

Όταν πας σε ένα εστιατόριο σου αφαιρούν από το λογαριασμό όσο φαγητό δεν έφαγες;

Μην ελπίζετε σε τέτοιες αλλαγές..

Ναι αλλά το φαγητό που δεν έφαγες μπορείς να το πάρεις μαζί σου......

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

αν επίσης καταφέρετε να μάθετε πως θα πάρουμε κωδικούς για το etsmede ηλεκτρονικά

 

 

Κάνεις αίτηση ηλεκτρονικά και παραλαμβάνεις από το ανάλογο περιφερειακό τμήμα.

της έδρας ή του τόπου που βρίσκομαι? Επειδή σε άλλη πόλη έχω έδρα και σε άλλη βρίσκομαι τώρα που εργάζομαι.

Link to comment
Share on other sites

Μα καλά κατάφερες να επικοινωνήσεις και δε ρώτησες , ρε παιδιά καμιά παράταση θα παίξει?

Εννοείτε ρώτησα...και μου είπε πως αυτοί μπορεί ακόμα και στις 22 να αποφασίσουν για παράταση...αλλά προς το παρόν δεν ξέρει κάτι...

 

Είναι παράλογο να μη δώσουν...και δεν θα πάρουν τίποτα και ο κόσμος θα χάσει τις ρυθμίσεις του...αλλά στον τόπο που ζούμε ποτέ μη λες ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

της έδρας ή του τόπου που βρίσκομαι? Επειδή σε άλλη πόλη έχω έδρα και σε άλλη βρίσκομαι τώρα που εργάζομαι.

οπου να ναι φιλε, ηλεκτρονικα κανουν επιβεβαιωση, και θελει ταυτοτητα

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά το φαγητό που δεν έφαγες μπορείς να το πάρεις μαζί σου......

 

Λεφτά πάντως πίσω δε σου δίνουν..

 

Εγώ θέλω να πω ότι υπεισέρχονται διάφορα νομικά θέματα στη διαγραφή οφειλών ή την επιστροφή χρημάτων. Ιδίως όταν εκτός από τη δυνατότητα περίθαλψης "αγοράζεις" και τα επαγγελματικά δικαιώματα. Πώς θα επιστρέψεις πίσω επαγγελματικά δικαιώματα του περασμένου εξαμήνου?

 

Κι ας μη ξεχνάμε και τα συμφέροντα των μεγάλων παικτών του χώρου που θα πληρώσουν ακόμα μεγαλύτερες εισφορές αν αυτές γίνουν ανάλογες των εισοδημάτων τους. Γι' αυτούς δουλεύει το ταμείο κι όχι για τον κοσμάκη που δυσκολεύεται να μαζέψει τα λεφτά να πληρώσει.

Edited by georgios_m
Link to comment
Share on other sites

Εισαι σοβαρός τι φαγητά και πράσινα άλογα. Μιλάμε σε χρεώνουν για μια υπηρεσία που την ίδια στιγμη δεν μπορεις να χρησιμοποιήσεις...

Και αφου το πας σε εστιατόριο, σαν να σου χρεώνουν σολομό και να μην σου επιτρέπουν να τον φας

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε χρεώνουν για μια υπηρεσία που ζήτησες να είναι διαθέσιμη για σένα.

 

Είναι σα την ασφάλεια του αυτοκινήτου. Αν δε πληρώσεις και παρέλθει το εξάμηνο χωρίς τρακάρισμα στα χαρίζουν?

 

Εγώ λέω πώς έχουν τα πράγματα, όχι αν είναι σωστά ή λάθος.

Edited by georgios_m
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.