Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

Πάντως εγώ με πληρωμή τόσων υποχρεώσεων και εξόφληση του Α 2016 πριν δυο μήνες νομίζω αν θυμάμαι καλά (έχω σαλτάρει με τόσες οικονομικές  υποχρεώσεις ) , είναι αδύνατο να ξανα πληρώσω αν δεν δώσουν παράταση τουλάχιστον τρείς μήνες Αλλιώς δυστυχώς θα χάσουν τις πληρωμές από τον διακανονισμό μου και εγώ πάλι θα οφείλω εκτός ελέγχου . Και επειδή σαν και εμένα είναι πολλοί η κοινή λογική λέει παράταση μέχρι 31/3/2017 για το Β 2016 

Edited by GEORGE MICHEAL
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και επειδή σαν και εμένα είναι πολλοί η κοινή λογική λέει παράταση μέχρι 31/3/2017 για το Β 2016

 

 

 

H κοινή λογική δεν υπαρχει στο Ελλαντα...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Γιώργο αν δωθεί παράταση θα είναι χριστουγεννιάτικο θαύμα. Δύσκολο πάντως

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Προβλεψη:

Δε θα δοθει τωρα παραταση.

Το νεος ετος και με την εφαρμογη του νεου νομου, θα βγει μια ΥΑ που θα αναφερει οτι το 2016Α+Β μπορει να εξοφληθει μεχρι.... χωρις τοκους και προσαυξησεις..

 

Θυμηθειτε με!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου ήρθε ειδοποιητήριο "μόνο" ενα, 1576€ και όχι τα αναδρομικά ΑΛΛΑ μιλησα εχθες με γραφειο τοπικό τσμεδε και μου είπαν να ξανακοιτάξω αργότερα στην σελίδα που βγάζει το ειδοποιητήριο. Για κάποιο λόγο αργούν να βγούν τα αναδρομικά. Πόσο απίστευτοι οι τύποι....

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο αργούν να βγούν τα αναδρομικά

 

 

 

Θα στηθουμε στον Η/Υ και να κανουμε refresh ανα 1 ωρα.

Βρε δε παν.....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατί θα έχουμε δανειστεί για να τα πληρώσουμε και τελευταία στιγμή θα μας πουν "α ξερετε ειναι κι αυτα", οποτε θα ξαναπάμε στους συγγενείς που θα δανειζόμαστε και θα τους εξηγούμε. Κι ακόμα δεν ξέρουν τί και πως θα πληρώνουμε από Ιανουάριο.

Κι άντε τώρα να εξηγώ στην πεθερά μου τα προφανή, που νομίζει ότι απλά αν βάζω κάθε μήνα στην άκρη ενα ποσό, μπορώ να ανταπεξέρχομαι στις υποχρεώσεις αυτές, και δεν μπορεί να καταλαβει γιατί δεν μπορώ να τα προυπολογισω.

:grin:  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Κι άντε τώρα να εξηγώ στην πεθερά μου τα προφανή, 

:grin:  :grin:

 

Το πρόβλημα είναι η πεθερά σου.... και όχι το ΤΣΜΕΔΕ.... :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

 

 

Πέρα από την πλάκα... αν δεν δωθεί παράταση, είναι ξεκάθαρη προσπάθεια να "κοκκινήσουν" όλοι ΕΕ... που θα πάει... στο τέλος θα το καταφέρουν...!!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.