Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

...And the brother shall deliver up the brother to death, and the father the child: and the children shall rise up against their parents, and cause them to be put to death.

....Οι προφητείες θα βγούν

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μα ποιος είπε οτι δόθηκε παράταση??

 

"Ανακοινώθηκε τηλεοπτικά" έχω την εντύπωση... για μηνιαίες δόσεις...

 

 

ΥΓ http://www.michanikos.gr/topic/48210-Παράταση-ως-τις-30122016-η-καταβολή-του-ΤΣΜΕΔΕ-Β2016/?p=894581 

Edited by astrah
Link to comment
Share on other sites

Το μονο σίγουρο απο αυτα τα τηλεοπτικα ειναι οι ημερομηνιες και τα πισα των προσφορων στα σούπερ-μάρκετ

 

Σταλθηκε μεσω tapatalk

Edited by georgegaleos
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Το έχουμε γράψει πιο πάνω Επίσκεψη στα κεντρικά του ΤΣΜΕΔΕ ή στο τοπικό για έκδοση νέου ειδοποιητηρίου με προσαυξήσεις μαζί .

Link to comment
Share on other sites

... αν μπορούν ... γιατί πρακτικά δεν υπάρχει ΤΣΜΕΔΕ ... και άρα ουτε σφραγίδες  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Το έχουμε γράψει πιο πάνω Επίσκεψη στα κεντρικά του ΤΣΜΕΔΕ ή στο τοπικό για έκδοση νέου ειδοποιητηρίου με προσαυξήσεις μαζί .

εγώ ζήτησα χαρτί με τις προσαυξήσεις και μου είπαν να το κατεβάσω από το ίντερνετ

κι όχι τώρα που έχουν κλείσει, αλλά τις τελευταίες μέρες του 16

Link to comment
Share on other sites

μία ερώτηση ίσως και άχρηστη για επιβεβαίωση, εσείς που καταφέρατε να το πληρώσετε σε αυτές τις πρώτες μέρες του Ιανουαρίου λίγο εκπρόθεσμα, ασφαλιστική ενημερότητα πήρατε; φαντάζομαι όχι

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.