Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το πιο εκνευριστικό είναι που για να μπεις μονο σκαναρισμα της ιριδας δεν θελει, αφου πατήσεις 500 κουμπια με την αγωνία στο κατακόρυφο.

Εχει και αυτό το time-out (ναι μωρε, λες και αν το δει κανας αλλος θα μου πληρωσει τις εισφορες)...

 

καρδιακοί θα γίνουμε...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Όπως είπε κι ο υφυπουργός θα ζητήσουμε κι αυξημένες εισφορές γιατί θα νομίζουμε ότι είναι λίγα κι δεν θα πάρουμε κι μεγάλη σύνταξη. Λες κι θα πάρουμε ποτέ έτσι όπως το πάνε.

Link to comment
Share on other sites

Το πιο εκνευριστικό είναι που για να μπεις μονο σκαναρισμα της ιριδας δεν θελει, αφου πατήσεις 500 κουμπια με την αγωνία στο κατακόρυφο.

Εχει και αυτό το time-out (ναι μωρε, λες και αν το δει κανας αλλος θα μου πληρωσει τις εισφορες)...

 

καρδιακοί θα γίνουμε...

 

Άδικο δεν έχεις, αλλά θα μπορούσε κάποιος να υπολογίσει πόσα βγάζεις αν το πάει από τις εισφορές και προς τα πίσω. Τραβηγμένο, αλλά θα μπορούσε.

Αν είναι. κάνε refresh ανα μικρά χρονικά διαστήματα

Link to comment
Share on other sites

Άδικο δεν έχεις, αλλά θα μπορούσε κάποιος να υπολογίσει πόσα βγάζεις αν το πάει από τις εισφορές και προς τα πίσω. Τραβηγμένο, αλλά θα μπορούσε.

Αν είναι. κάνε refresh ανα μικρά χρονικά διαστήματα

Αυτό κάνω αλλά δεν μπορώ να είμαι κι από πανω συνέχεια (όπως όλοι...). Ναι μεν εχω μια εκτίμηση, αλλά υπάρχουν κάποιες ιδιαιτερότητες στην περιπτωση μου (δεν ειμαι ο μονος το ξερω) φοβάμαι μην δω καμια ανυπαρκτη ωφειλή από δικες τους ανοησίες και μετά τρεχω να αποδειξω ότι δεν ειμαι ελεφαντας (και χανω και μέρες αδειας).

Link to comment
Share on other sites

Βγες απο site ... Το υπερφορτωνεις και καθυστερει το ανέβασμα των ειδοποιητηριων.:smile:

 

Σταλθηκε μεσω tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Βγες απο site ... Το υπερφορτωνεις και καθυστερει το ανέβασμα των ειδοποιητηριων. :smile:

 

Σταλθηκε μεσω tapatalk

 

Βρε για μας το κανω, για να βγουν τελος Φεβρουαρίου και να παρει παραταση μεχρι 31/3 ύστερα από αποφαση του ΔΣ ΕΦΚΑ και αποστολη αιτηματος στην Υπουργαρα.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα σε γράφει ότι είναι σε εξέλιξη είναι η ανάρτηση ...τέτοια εξέλιξη ούτε  ... από τον Αυστραλοπίθηκα στον Homo sapiens....

Edited by georgegaleos
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.