Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θα το εκανα κι εγω, εντος της ημερας αλλα με προλαβες.

 

Off topic: Θεωρω πιο ορθο οι οποιες αρνητικές δίδονται θα έπρεπε να αιτιολογουνται διοτι πιστεύω οτι εν δυνάμει μπορουν να παράγουν γονιμο διάλογο και να εξαχθούν χρήσιμα συμπερασματα. Και το κλεινω εδω, διοτι νομιζω οτι υπαρχει νημα "περι αρνητικης ψηφου".

 

Σταλθηκε μεσω tapatalk

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κάποιος ασυγκράτητος... Ξέρει κανεις μεχρι ποτέ θα πληρώνουμε βάση του 15'; Για να κλείσω εισιτήρια για Μποκαφονγκο αν είναι..

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν μηχανικοι σε διακανονισμο,με οικογενειες οι οποιοι πρεπει να ειναι συνεπεις

οποτε το ασυγκρατητοι/βιαστικοι δε μου φαινεται αστειο

αυτη ειναι η επιχειρηματολογια φιλε qwert

δικο μου ειναι το -1

περιμενω τη δικη σου επιχειρηματολογια

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ!!! Πρώτα διαβάζουμε αυτά που γράφω και μετά κοιτάμε τις εικόνες του post μου.
 
Οπότε και συνεχίζω.
Μπράβο βρε Pantsel.
Αυτό εννοώ ως σωστή αντιμετώπιση μιας αρνητικής ψήφου που δίνουμε.
 
Σίγουρα είναι μια δύσκολή κατάσταση η παραπάνω ...εισφορές, εφορία, και σε συνδιασμό με την καθημερινότητα ο καθένας μας έχει-"βγάζει" διαφορετικούς τρόπους διαχείρησής της ... και άμυνας .... και σε κάποιους βγαίνει η άμυνα αυτή μέσω μιάς καυστικής .. ίσως και σκληρής τοποθέτησης σε κάποιες σίγουρα δυσδιαχείριστες καταστάσεις ... και σε άλλους μέσω μιας διάθεσης σαρκασμού ... χιούμορ κλπ.
 
Θεωρώ όλες αυτές τις θέσεις μέσω της γραφής μας εδώ άκρως υγιείς καταστάσεις στον βαθμό που δεν παρεκτρεπόμαστε και δεν αντιμετωπίζουμε μια δυσκολία διαχείρησης εφαρμογής της παιδείας του 8.1 κανόνα συμμετοχής στο forum και όταν η αρχική πρόθεση αυτών που γράφουμε δεν έχει σκοπό να προσβάλουμε.
Οπότε αν το τελευταίο γίνει πολύ εύκολα μπορεί να ξεγίνει, δόξα το Θεό η γλώσσα μας έχει πολλούς τρόπους να το κάνει αυτό και γραπτά και με εικόνες. 
 
Παρεμπιπτόντως αντιμετωπίζω κι εγώ δυσκολίες αλλά δυστυχώς ή ευτυχώς ανήκω στην δεύτερη κατηγορία (η ιστορία θα το δείξει) και απόδειξη οι παρακάτω κατασκευές μου παρακάτω.
Τονίζω κατασκευές μου (πιο τονισμένο πεθαίνεις!!) ... που ελπίζω να μην εμφανιστεί κάτι τόσο τραβηγμένο. Αλλά νομίζω ότι αν συνηθίσω να το βλέπω, όταν δω μόνο του εξαμήνου, δεν θα μου κακοφανεί και τόσο !!! :D Σε placebo μορφή το δόγμα του σοκ ... διαστροφή τελείως.
 
Και τέλος το σταματάω εδώ γιατί .... ίσως ξεφύγω από το θέμα του νήματος.

 

edit: Τις εικόνες τις έστειλα με viber σε έναν παιδικό φίλο πριν καμία ώρα και που παρά του ότι ξέρει "το ποιόν μου" μόλις είδα ένα σωρό ερωτήσεις στο Viber , σε μήνυμα για το από που το κατέβασα και 5-6 αναπάντητες μάλλον για να με ρωτήσει. Μάλλον δεν το γλυτώνω το βραδυνό κέρασμα!!!

 

Καλό βράδυ σε όλους.

post-2272-0-01873600-1498502795_thumb.jpg

post-2272-0-97052800-1498508333_thumb.jpg

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Και για λόγους τάξης επαναφέρω το ερώτημα του pantsel, μιας και θεωρώ ότι μπήκα "σφήνα" με την προηγούμενη ανάρτησή μου.

 

 

pantsel, on 26 Jun 2017 - 20:19, said:snapback.png

υπαρχουν μηχανικοι σε διακανονισμο,με οικογενειες οι οποιοι πρεπει να ειναι συνεπεις

οποτε το ασυγκρατητοι/βιαστικοι δε μου φαινεται αστειο

αυτη ειναι η επιχειρηματολογια φιλε qwert

δικο μου ειναι το -1

περιμενω τη δικη σου επιχειρηματολογια

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Πως φαίνεται ο τύπος που δεν του αρεσει το διάβασμα... Σκρολαρω και πέφτω κατευθείαν στις φωτό... Το σκέφτομαι... Μπαίνω τσμεδε να μάθω τα μαντάτα.. Δεν βγάζει τίποτα.. Μετά ξαναδιαβάζω και θέλω να βάλω αρνητική στον εαυτό μου lol

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

ΠΡΟΣΟΧΗ!!! Πρώτα διαβάζουμε αυτά που γράφω και μετά κοιτάμε τις εικόνες του post μου.
 
Οπότε και συνεχίζω.
Μπράβο βρε Pantsel.
Αυτό εννοώ ως σωστή αντιμετώπιση μιας αρνητικής ψήφου που δίνουμε.
 
Σίγουρα είναι μια δύσκολή κατάσταση η παραπάνω ...εισφορές, εφορία, και σε συνδιασμό με την καθημερινότητα ο καθένας μας έχει-"βγάζει" διαφορετικούς τρόπους διαχείρησής της ... και άμυνας .... και σε κάποιους βγαίνει η άμυνα αυτή μέσω μιάς καυστικής .. ίσως και σκληρής τοποθέτησης σε κάποιες σίγουρα δυσδιαχείριστες καταστάσεις ... και σε άλλους μέσω μιας διάθεσης σαρκασμού ... χιούμορ κλπ.
 
Θεωρώ όλες αυτές τις θέσεις μέσω της γραφής μας εδώ άκρως υγιείς καταστάσεις στον βαθμό που δεν παρεκτρεπόμαστε και δεν αντιμετωπίζουμε μια δυσκολία διαχείρησης εφαρμογής της παιδείας του 8.1 κανόνα συμμετοχής στο forum και όταν η αρχική πρόθεση αυτών που γράφουμε δεν έχει σκοπό να προσβάλουμε.
Οπότε αν το τελευταίο γίνει πολύ εύκολα μπορεί να ξεγίνει, δόξα το Θεό η γλώσσα μας έχει πολλούς τρόπους να το κάνει αυτό και γραπτά και με εικόνες. 
 
Παρεμπιπτόντως αντιμετωπίζω κι εγώ δυσκολίες αλλά δυστυχώς ή ευτυχώς ανήκω στην δεύτερη κατηγορία (η ιστορία θα το δείξει) και απόδειξη οι παρακάτω κατασκευές μου παρακάτω.
Τονίζω κατασκευές μου (πιο τονισμένο πεθαίνεις!!) ... που ελπίζω να μην εμφανιστεί κάτι τόσο τραβηγμένο. Αλλά νομίζω ότι αν συνηθίσω να το βλέπω, όταν δω μόνο του εξαμήνου, δεν θα μου κακοφανεί και τόσο !!! :D Σε placebo μορφή το δόγμα του σοκ ... διαστροφή τελείως.
 
Και τέλος το σταματάω εδώ γιατί .... ίσως ξεφύγω από το θέμα του νήματος.

 

edit: Τις εικόνες τις έστειλα με viber σε έναν παιδικό φίλο πριν καμία ώρα και που παρά του ότι ξέρει "το ποιόν μου" μόλις είδα ένα σωρό ερωτήσεις στο Viber , σε μήνυμα για το από που το κατέβασα και 5-6 αναπάντητες μάλλον για να με ρωτήσει. Μάλλον δεν το γλυτώνω το βραδυνό κέρασμα!!!

 

Καλό βράδυ σε όλους.

 

Στην εικονα δεξια διορθωσε το σε B2012...τωρα ειναι Β20012

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.