Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

Καλησπέρα, εισφορές για Μάιο ήρθαν σε κανέναν? Θα ήθελα να ξεμπερδέψω με αυτό γιατί θα λείψω εξωτερικό για μία εβδομάδα από το σάββατο και δε θέλω να το έχω στο μυαλό μου....

Στο δικό μου λογαριασμό μου βγάζει ως τρέχουσα ασφάλιση ΑΠΡΙΛΙΟΣ 17...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άρχισαν οι ζεστές και πρέπει να κάηκαν οι servers.. κλασσικά θα τα βγάλουν κατα τις 28... Δηλαδή θα πάει κάποιος διακοπές πχ και θα πρέπει να έχει στάντ μπάι web banking...

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή για να μη χάσουμε τη ρύθμιση (όσοι με νύχια και με δόντια κρατάμε) εκτός από μηνιαία δόση ΕΦΚΑ και ΤΣΜΕΔΕ 1576,32€ θα κληθούμε να πληρώσουμε επιπλέον άγνωστο ποσό αναδρομικών μέχρι τέλος του μήνα;

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα με δεδομένο ότι δεν εχει βγει ακομα σίγουρα θα δώσουν παραταση, όπως έδειξε η εμπειρία. Θελω να πω, μπορώ να αρχίσω να τους βρίζω (ξέρουν οι συνδαιτυμόνες) αλλά λογικά δεν θα είναι ίδιες οι ημερομηνίες. Ξερω δεν σωζει την κατασταση αυτό, αλλά... 

 

Σκέψου ότι αν δεν βγουν μεχρι αύριο, θα βγουν μετα τις 26/6. Και να θες δεν γίνεται. Κι αντε πες στον ΕΦΚΑ ξερεις το ποσο. Στα αναδρομικα? Οεο?

Edited by Baudolino
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εαν δωσουν παραταση, θα δωσουν "παραταση" και στην ισχυ της ασφαλιστικης ενημερότητας ή θα ειμαστε χωρις ενημεροτητα τον ιουλιο εως οτου να πληρωσουμε?

τις προηγουμενες φορες που εδιναν παραταση, παρετειναν την ισχυ της ενημεροτητας?

Edited by Paul_Mix
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.