Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μητρώο Πιστοποιημένων Επιθεωρητών: Διαδικασία – Υποβολή απαιτούμενων δικαιολογητικών


Engineer

Recommended Posts

εφαγα φλασια και θυμηθηκα οτι δεν εχω γραφτει επιθεωρητης ... υπαρχει ακομα αυτο ;; ή αν παρω τηλ. να ρωτησω τι χρειαζεται θα γινω ρομπα ;;; ψαχνω στο υπουργειο βιομηχανιας δεν βρισκω τιποτα ;

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ενδιφερεσαι?

Τις αμοιβες τις εχεις δει?

 

 

Τελικα υπαρχει αυτο το μητρωο?

Εχω παρει αδειες λειτουργιας για βιομηχανικες μοναδες τα τελευταια 2 χρονια.

Δεν μου ζητηθηκε να ερθει τετοιος επιθεωρητης...

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

και 100 ευρω καλα ειναι με τετοια πεινα που εχει πεσει ... εχω δει και αμοιβες ξερω ειναι χαμηλες αλλα ολα μαζι κατι μπορει να βγαινει ... αλλα δεν ξερω αν υπρχει ακομα ή η πρωτη φορα αριστερα το κατηργησει για να βολεψει τα δικα τους παιδια δηλ τους Δημοσιους υπαλληλους με κανενα χαρτζιλικακη ...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Στο εργαστήριο των 30ΚW απέναντι από το γραφείο σου είναι μια χαρά τα 80Ε αλλά δυστυχώς αν κληρωθείς σε βιομηχανία των 399KW σε απόσταση 70χιλ από το γραφείο σου όπως είπες, θα βάλεις και από την τσέπη σου στην τελική (εφορία, βενζίνη,επιτηδεύματος κλπ). Οπότε δεν ασχολείσαι καν.

προς απάντηση του George68....

Συναδελφε αφου νομίζεις οτι αξίζει προχώρα και θα θα μας ηταν πολυ χρήσιμο αν παρέθετες τις εμπειρίες σου εδω στο φορουμ. (αμοιβή, δουλειά ,έξοδα κτλ)

 

φιλικα  :smile:

Edited by LeftLane
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

περασα απο τη δ/νση περιβαλλοντος για μια υποθεση και ρωτησα απο περιεργεια για το μητρωο.

 

ΔΕΝ ειχαν καν ιδεα. Ενας υπαλληλος βρεθηκε να γνωριζει και το μονο που μου ειπε ειναι να απευθυνθω στο υπουργειο.......

 

 

Τι να πω. Τι μελλον μπορει να εχει ενα "κρατος" οταν η νομοθεσια υπαρχει απο το 2012, το υπουργειο ανακοινωνει εναρξη το 2014 και εν ετη 2016 ακομα δεν υπαρχει τιποτα....

 

Τελικα για ολα φταινε οι Γερμανοι και το ΔΝΤ.......

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.