Μετάβαση στο περιεχόμενο

Υποβολή από τους μηχανικούς κατάστασης έγγραφων συμφωνιών έως 20/02/2014.


anilia

Recommended Posts

Για τα ιδιωτικά συμφωνητικά του έτους 2014 θα πρέπει να αναρτήσουμε κάποια λίστα στο Taxis?

τη λίστα Φαλσιανί

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καποιος καποια ενημερωση  επι του ζητηματος ?νομος ?

υπαρχει δυνατοτητα/υποχρεωση  και προθεσμια  για την αναρτηση ?και για ποια ι.σ μιλαμε ,τα των ετων 12,13?

πολλα ερωτηματικα ξερω....

Edited by KOKARADI
Link to comment
Share on other sites

συναδελφοι στο ταχισνετ αναρτηση των ιδ συμφ  γινεται εκει που λεει :δηλωσεις παρακρατουμενων .....κατασταση συμφ κατα παρ 16 αρθρου 8 ,Ν1882/90 ...???????

συναδελφοι παρακαλω  πολυ πειτε μου αν εχω χασει καποιο επεισοδιο γιατι αρχιζω κ ανησυχω .....

Edited by KOKARADI
Link to comment
Share on other sites

Επειδή το ίδιο θέμα συζητιέται και εδώ μήπως είναι σκόπιμο ένα από τα δύο νήματα να κλειδωθεί και να συνεχισθεί η συζήτηση στο άλλο από τα δύο. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

 

Αναστολή υποβολής των καταστάσεων έγγραφων συμφωνιών μηχανικών και για τη χρήση 2013

 

ΠΟΛ.1056/19.2.2014

Αναστολή υποβολής των καταστάσεων των έγγραφων συμφωνιών που έχουν συνάψει οι μηχανικοί με τους αντισυμβαλλόμενους τους, που υποβάλλονται από τους μηχανικούς και το Τ.Ε.Ε αντίστοιχα, μέσω διαδικτύου στον δικτυακό τόπο της Γ.Γ.Π.Σ., για τη χρήση 2013
 

 

 

Τι ξέθαψα !!!!! 

Εχει πάρει αναστολή και για τα επόμενα ετη ? Δεν θυμάμαι να είχαν βγάλει κάτι.

Φυσικά και δεν περιμένω απάντηση .... απλά ξέθαψα κάτι που ξέχασαν να δόσουν παράταση .....

Link to comment
Share on other sites

Ιασονα την καλημέρα μου, αυτο που λες αφορα γενικοτερα τα συμφωνητικα που υποβαλλονται με τις τριμηνιαιες. Αυτο που λεω εγω ειναι στοχευμενο και αφορα μηχανικους. Δες το 1ο post.

 

Sent via tapatalk

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.