Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εκτύπωση Διαδικτυακού Ειδοποιητηρίου ΤΣΜΕΔΕ


Engineer

Recommended Posts

ξέρει κάποιος πως μπορώ να εκτυπώσω ασφαλιστική ενημερότητα από το eΤΣΜΕΔΕ?

Γράφτηκα, πήγα και από εκει να με δούν αλλά δε βρίσκω κάπου να κάνω αίτηση για να εκδοθεί η ενημερότητα

Link to comment
Share on other sites

Αφού κάνεις login, κάτω αριστερά στην καρτέλα 'Ασφαλισμένοι'...

post-69551-0-22946500-1421849113_thumb.png

Edited by tasxan206
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

-- Υπήρχε μια ιστοσελίδα στο ΤΣΜΕΔΕ ""http://www.tsmede.gr:65401/"" από όπου ειχα τυπώσει το έντυπο εισφορών του Β εξαμήνου. Τώρα βλέπω ότι δεν δουλεύει. 

Γνωρίζει κανείς αν εχει αλλάξει η ιστοσελίδα η κατι αλλο;

Από που μπορούμε να τυπώνουμε τα ειδοποιητήρια; Προσπαθώ μια ώρα και ακρη δεν βγάζω. Και την προηγούμενη ιστοσελίδα από εδώ νομίζω την είχα βρει.

Ευχαριστώ.

 

-- Και κατι άλλο. Είδα οτι στην Ιστοσελίδα τεε έχουν την δυνατότητα πληρωμή  με πιστωτική κάρτα. Αυτο σημαίνει ότι δεν θα μας αποσταλούν ειδοποιητηρια στο σπίτι η είναι ανεξάρτητα;

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε, ειδοποιητήρια δεν στέλνονται στο σπίτ εδώ και κανά χρόνο..

 

Τώρα, μήπως δεν έχουν βγεί ακόμα τα ειδοποιητήρια και γι αυτό δεν μπορείς να κατεβάσεις κάτι?

Link to comment
Share on other sites

μήπως κιόλας δεν πρέπει να είμαστε τόσο πρόθυμοι να τυπώνουμε τα ΑΥΞΗΜΕΝΑ ειδοποιητήρια 3 μήνες πριν τη λήξη τους? μήπως λέω, δεν είμαι και σίγουρος...

Edited by Roy_Hobbs
Link to comment
Share on other sites

Πόσο απίστευτο μου φαίνεται να θέλει κάποιος μηχανικός, στις μέρες μας, να πληρώσει, 3 μήνες πριν λήξει, το ειδοποιητήριο του 2015 :confused:

Link to comment
Share on other sites

Χρωστάω βρε παιδιά το πρώτο εξάμηνο του 14'' . Παίζετε με τον πόνο μου; Θα περάσω απο το ταμείο αλλά κοίταζα στην ιστοσελίδα μήπως βγαίνει το ποσό με τους τοκους και ειδα οτι δεν λειτουργεί.

Γι αυτο ρώτησα.

 

Για το τεε γνωρίζει κανείς αν έρχονται ακομα ειδοποιητήρια στο σπίτι;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.