Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εκτύπωση Διαδικτυακού Ειδοποιητηρίου ΤΣΜΕΔΕ


Engineer

Recommended Posts

Ευχαριστούμε πολύ.

 

Μήπως να είχαμε και ένα κουπόνι πληρωμής μόνο για τα μέλη του forum?  :smile:  :smile:  :smile:

Link to comment
Share on other sites

Kαι γιατί μόνο αυτός? :confused:

 

Θέλουμε και μεις :smile:

Πάρε και το δικό σου !!!!!! μόλις το κατέβασα !!!  :grin:  :grin:  :grin:  :grin: (αν πέτυχα και το όνομα !!!)

post-2272-0-85754400-1422986280_thumb.jpg

Edited by georgegaleos
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μη με παρεξήγησες .... και να χαμογελάσαμε λίγο ... 

Την καλησπέρα μου.

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω iks και tasxan206. Θα περιμένω να μου έρθει το ειδοποιητηριο του ΤΕΕ στο σπίτι.

Ελπίζω ν μην έχει χαθεί πουθενά και μου έρθει αργότερα με τόκους όπως και στο ΤΣΜΕΔΕ.

 

To TEE δεν έχει τόκους. Το έχω απλήρωτο 3 χρόνια και η ειδοποίηση αναγράφει το ποσό πληρωμής του τρέχοντος έτους συν των προηγούμενων ετών χωρίς καμία προσαύξηση.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Επί τόπου σε κατάστημα του ΤΣΜΕΔΕ

Kαλημέρα. Επί τη ευκαιρεία (και ελπίζω να μην είμαι off topic)

 

Χρωστάω και τα δύο εξάμηνα του 2014, πρέπει να πάω στο ΤΣΜΕΔΕ και να τα πληρώσω επι τόπου; μετρητά εκείνη τη στιγμή ή σου βγάζουν τη λυπητερή με τους τόκους και τα πρόστιμα και έχεις κάποιες μέρες να τους τα πας;

 

ΥΓ. Ακούγεται τίποτα για ρύθμιση με έκπτωση; (λίγο αφελές ξέρω αλλά δεν μπορώ να πουλήσω και την Καγιέν τώρα που θορύβησε τον κοσμάκη ο βαρουφάκη...)

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.