Μετάβαση στο περιεχόμενο

Βόμβα ΣτΕ: 120.000 μηχανικοί θα πληρώσουν αναδρομικά από το '11 αυξήσεις στο ΤΣΜΕΔΕ


OLINAPAL

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 316
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

 

[email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected]
 
ανελ και συριζα..κατι σουργελα και κατι μπαζα τα αφερεσα...θα στελνω καθε μερα... θα πεσει γελιο ...

 

είναι μηχανικοί αυτοι??να το πάρω και εγώ...εγώ θα στείλω στους 16 μηχανικούς του Συριζα,Πρωθυπουργο και Υπουργείο Εργασίας και Οικονομικών μην σου πω και Υγειας θα στειλω!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Έστειλα & γω. Μέχρι τώρα έχω λάβει απάντηση από έναν Βουλευτή.

Ένας ίσον κανένας, ένας κούκος δε φέρνει την άνοιξη ή η Ρώμη δεν έπεσε σε μια μέρα;

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Eγω έστειλα 4 e-mail και πήρα μια απάντηση απο τον κ. Ουρσουζίδη την παραθέτω

 

Σας ευχαριστώ, στείλτε μου ό,τι υλικό θα βοηθούσε σ΄ αυτή την κατεύθυνση.
Συναδελφικά,
Ο.Γ.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έστειλα σε Πρωθυπουργό και όλους του μηχανικούς του Σύριζα...και αναμένουμε....

Το ότι απάντησαν έστω 2 είναι σημαντικό!Έστω 2...με το συνεχόμενο ίσως υπάρξει αντίδραση από αρκετούς!Αυτό σημαίνει ότι παρακολουθούν τα email τους.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Eγω έστειλα 4 e-mail και πήρα μια απάντηση απο τον κ. Ουρσουζίδη την παραθέτω

 

Σας ευχαριστώ, στείλτε μου ό,τι υλικό θα βοηθούσε σ΄ αυτή την κατεύθυνση.
Συναδελφικά,
Ο.Γ.

 

 

Την ίδια ακριβώς απάντηση έλαβα κ γω μετά από μήνημα σε 17 διευθύνσεις...δεν είναι απαραίτητα κακή, αλλά όσον αφορά το "υλικό" που ζητάει, ίσως είναι καλό να καταλήξουμε εδώ μέσα και σε μια σειρά από συννημένα έγγραφα που θα στέλνουμε, κάθε φορά που θα παίρνουμε τέτοιου τύπου απάντηση... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Αν ο καθένας μας πείσει 2-3 συναδέλφους να κάνουν το ίδιο τότε τα 10 email θα γίνουν 50, 100, 1000. Έστω και έτσι είναι μια ευκαιρία οι αγωνιστές του καναπέ και του πληκτρολογίου να κάνουν κάτι σημαντικό, εξάλλου οι καιροί αλλάζουν δε χρειάζεται να καις και να χτυπάς για να πεις τα αιτήματα σου. Το αν θα πιάσει δεν το ξέρω απλά ξέρω ότι αν δεν προσπαθήσεις έχεις χάσει εκ των προτέρων. Μη ξεχνάτε ότι στην επαρχία υπάρχουν και πολλοί βουλευτές του σύριζα που εκλέχτηκαν πρώτη φορά και δεν προέρχονται από οικογένειες-τζάκια που σημαίνει ότι έχουν στο μυαλό τους ότι μπορεί σε 4 χρόνια να επιστρέψουν στην προηγούμενη δουλειά τους.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.