Μετάβαση στο περιεχόμενο

Απαγόρευση καπνίσματος (συγχωνευμένα θέματα)


nik mourouzis

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 340
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τους καταστρέψατε τους καπνοπαραγωγούς?

Πάει και ένα άλλο έσοδο για την Ελλάδα.

Εγώ λέω να διώξουμε και τους Έλληνες από την Ελλάδα, ή να τους κάνουμε να πεινάνε τόσο πολύ, που να μην κάνουν παιδιά.

Έτσι και αλλιώς τι να τα κάνουμε?

Υπάρχουν οι αλλοδαποί...

Να τους πάρουμε και τα σπίτια να τα δώσουμε στην τρόικα.

Να τους κόψουμε το φαί το τσιγάρο, την ιστορία, γενικά να τους αφανίσουμε, γιατί κάνουν κακό στην Ελλάδα.

Ευτυχώς που έχουμε την Ευρωπαική ένωση και το Δ.Ν.Τ και μας προσέχει.

Καλά έλεγε ο Χάρι Κλιν.....Πάμε μπροστά προς τα πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Τους καταστρέψατε τους καπνοπαραγωγούς?

 

Καλή ιδέα μου έδωσες... Να βάλουμε στα προϊόντα καπνού πρόσθετο τέλος για την χρηματοδότηση της αντικατάστασης των καλλιεργειών!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ για τους φόρους, αλλά μαζί με τους φόρους τους αντικαπνιστικούς, βάλε και φόρους αντισεισμικούς?

γιατί ο Ε.Α.Κ κάνει κακό στην υγεία.

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη κι εγω παλιοτερα, που επικρατουσε χαος, (με λενε ντανκαν μακλαουντ), καλλιεργουσα χασις.

 

Δυστυχως ομως ηρθε ενας νομος που το απαγορεψε οχι μονο σε κλειστους χωρους αλλα παντου.

 

Τι να εκανα, το γυρισα σε αλλες καλλιεργειες.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φίλε μου δεν μπορώ να κόψω τις μητρικές μου συνήθειες?

Πρώτα άρχισα με το βυζί της μάνας μου.

Μετά είχα πιπίλα,

και μετά έπιασα το τσιγάρο.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά όλοι δίκιο έχουμε.

 

εγώ παρότι καπνιστής,συμφωνώ με το νόμο,με την προϋπόθεση να μου πουν σε ποιό μαγαζί μπορώ να πιώ τον καφέ μου κ το ποτό μου καπνίζοντας.Αν δεν μου πουν,τότε έχω θέμα.

 

ΚΑΛΑ κάνουν κ το απαγορεύουν σε δημόσιους κλειστούς χώρους διότι το είχαμε παραχέσει.Κ αυτοί οι τσόγλανοι οι καταστηματάρχες,τόσα χρόνια που ΕΙΧΑΝ συστήματα εξαερισμού,ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΕΞΤΡΑ ΡΕΥΜΑ.Και τώρα κλαίγονται κιόλας μη χέσω..........

 

Άει σιχτίρ,παρότι ξαναλέω είμαι καπνιστής.......μιλάμε εγώ ο ίδιος να μπαφιάζω από τις τσιγαρούμπες των ''αλλονόνε''΄......Ωστόσο,επιμένω,θέλω να μου που σε ποιό δημόσιο κλειστό χώρο μπορώ να πιώ καφέ κ να καπνίζω.Αφού με ήθελαν να είμαι καπνιστής για τους φόρους,τώρα πρέπει να μου δώσουν κ εμένα την πρέζα μου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.